مبین بتن

مبین بتن

چت آنلاین با مبین بتن

شرکت مبین بتن با استفاده از توان علمی ، فنی و اجرایی خود و با برخورداری از پرسنل متخصص و نیز استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات هم اکنون به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان بتن آماده در شهر شیراز مشغول به فعالیت است و همواره در جهت داشتن شهری ایمن در خدمت همشهریان و جامعه مهندسین بوده است .

معرفی مبین بتن

مبین بتن درسال 1391 با دیدگاهی فنی و با تجربه ای حدود 50 سال در عرصه مشاوره و نیز در زمینه ی فعالیت های عمرانی اعم از راهسازی و ساختمان و نیز تولید شن و ماسه و آسفالت، تصمیم به احداث ایستگاه بچینگ (تولید بتن آماده در شیراز) گرفت.

مبین بتن

محصولات مبین بتن

  • بتن آماده
  • شن و ماسه

بتن آماده مبین بتن

بتن ماده ای تشکیل شده از شن ( سنگ دانه های درشت دانه از 5/0 تا 5/2 سانتیمتر است )، ماسه ( سنگ دانه های کوچکتر 5/2 سانتیمتر است )، سیمان که در بتن نقش اتصال سنگ دانه ها را دارد و در ارتباط مستقیم با مقاومت بتن است و آب در بتن نقش روان کردن بتن برای کارایی بهتر و انجام عملیات هیدراتاسیون را داراست .

در اثر واکنش شیمیایی سیمان و آب روند سخت شدن ادامه یافته و در نتیجه دانه ها ( شن و ماسه ) را به صورت توده سنگ مانندی به یکدیگر می چسباند.

دانه ها به دو گروه ریزدانه که تا 4/1 اینچ ( 6 میلیمتر ) و درشت دانه که روی الک شماره 16 (18/1 میلیمتر ) تقسیم می شوند .

برای داشتن اندازه مناسب و نسبت اختلاط شن و سیمان محاسباتی خاص انجام می شود و این نسبت را به عنوان طرح تعریف می کند که عموماً بهترین مقدار آن 5/0 است.W/C اختلاط می نامند. برای محاسبه مقدار مناسب آب به سیمان 25/0 مقدار آب به سیمان صرف روان کنندگی بتن و 25/0 دیگر آن صرف انجام عمل هیدراتاسیون می شود هرچه مقدار آب به سیمان کمتر شود بتن قوی تری خواهیم داشت .اما با کاهش آب از مقدار روانی و کارایی بتن هم کاسته خواهد شد .برای حل مشکل از روان کننده ها استفاده می شود و همچنین بهترین حالت افزایش مقاومت بتن را با افزودن میکروسیلیس یا مکمل بتن خواهیم داشت .

خمیر سیمان عموماً حدود 25 تا 40 درصد کل حجم بتن را تشکیل می دهد که حجم مطلق سیمان بین 7 تا 15 درصد و حجم آب از 14 تا 21 درصد می باشد .مقدار هوای در بتن تا حدود 8 درصد حجم بتن را تشکیل می دهد این اندازه به درشت ترین دانه بستگی دارد .

تعیین کیفیت بتن سخت شده مقدار آب در مقابل با مقدار سیمان (Curing) برای مصالح و شرایط عمل آوردن بستگی دارد.

شن و ماسه مبین بتن

شرکت مبین بتن دارای یک واحد کارخانه تولیدی شن و ماسه استاندارد ( در منطقه دوکوهک شیراز ) نیز می باشد و مصالح سنگدانه مورد نیاز خود را از کارخانه مربوطه ( صدرا شیراز ) تامین می نماید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت خدمات به وب سایت مبین بتن به آدرس mobinbeton.com و یا اینستاگرام به آدرس mobinbeton_co  مراجعه نمایید.

مبین بتن

اطلاعات تماس مبین بتن

آدرس:

دفتر فروش: شیراز، معالی آباد، نبش خیابان رهبرماه، مجتمع اداری آفتاب فارس، طبقه سوم، واحد 504
کارخانه: شیراز، ورودی دوم صدرا ، ناحیه صنعتی صدرا
شعبه 3: شیراز، قصردشت

شماره تماس : 09357062006091711768850917117626409361042006

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *