فروش کاهگل ضد آب در شیراز

فروش کاهگل ضد آب در شیراز

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک می کنیم تا با نمایندگی های فروش کاهگل ضد آب در شیراز آشنا شوید. با ما همراه باشید.

لیست فروش کاهگل ضد آب در شیراز

نام نشانی شماره تماس
مصالح ساختمانی مدرن بنا بهادری شیراز، بلوار دکتر حسابی، بین کوچه ی 46 و 48

09130974640
09173147682
09175676128
09030458320

هزینه خرید کاهگل ضد آب در شیراز چقدر است؟

برای اینکه از هزینه کاهگل ضد آب شیراز مطلع شوید بهترین کار این است که به پروفایل مراکز VIP (موارد قرمز رنگ جدول) سر بزنید. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ی چت آنلاین خیلی سریع از قیمت خرید کاهگل ضد آب در شیراز مطلع شوید.

اما به طور کلی هزینه خرید کاهگل های ضد آب در شیراز در سال 1402 به صورت زیر محاسبه می شود:

شما می توانید یک کیسه ی کاهگل ضد آب 40 کیلوگرمی را در سال 1402 به قیمت حدودی 98000 تومان برای خود خریداری کنید. این مقدار کاهگل سطوحی به اندازه ی 3 تا 3.5 متر را پوشش می دهد. شما می توانید از این مصالح برای سطوح زبر و ناصافی مثل سیمان زبر، بلوک و آجر استفاده کنید.

آدرس نمایندگی خرید کاهگل ضد آب شیراز

شما می توانید با استفاده از اطلاعات بیان شده در جدول بالا آدرس نمایندگی های فروش کاهگل ضد آب در شیراز را پیدا کنید. در نتیجه می توانید از این مصالح ضد آب با کیفیت برای ساخت بناهای مختلف به خصوص موارد گردشگری بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مصالح فروشی های شیراز مراجعه کنید.

در صورتی که می خواهید از مصالح ساختمانی با کیفیتی برای ساخت بناهای خود استفاده کنید که استحکام قابل قبولی داشته باشند می توانید به مراکز فروش گروت در شیراز مراجعه کنید.

جمع بندی فروش کاهگل ضد آب در شیراز

این لیست از شیراز کناف را به معرفی مراکز فروش کاهگل ضد آب در شیراز اختصاص دادیم. شما می توانید با استفاده از اطلاعات درون این جدول از قیمت خرید کاهگل ضد آب در شیراز مطلع شوید. با کلیک بر روی گزینه ی چت آنلاین در صفحه ی شخصی هر کدام از این مراکز می توانید قیمت آن ها را متوجه شوید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *