سیمان کاری ساختمان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

سیمان کاری یکی از مراحل مهم در ساخت یا سازه خانه است و در قسمت های مختلف ساخت خانه نیاز به سیمان کاری است. اما پیدا کردن یک سیمانکار خوب کار دشواری است. امروز وب سایت شیراز کناف اطلاعات آدرس و شماره تماس شرکت های سیمان کاری ساختمان در شیراز را در جدول زیر گردآوری کرده است

بهترین سیمانکارها در شیراز

سیمان کاری در شیراز با روش های مختلفی انجام می شود و بر حسب نیاز شما، از سیمان باکیفیت استفاده می شود. سیمان به عنوان یک ماده چسبنده می تواند مواد و اجزای مختلف را در کنار یکدیگر نگه دارد. از این رو اهمیت بسیار بالایی در ساخت انواع سازه ها دارد. برای داشتن یک سازه خوب و بدون نقص پیدا کردن سیمانکار خوب بسیار مهم است. اگر به دنبال سیمانکار حرفه ای و با تجربه هستید به جدول زیر مراجعه کنید.

بهترین سیمانکارها در شیراز

لیست بهترین شرکت سیمان کاری ساختمان در شیراز

نام آدرس شماره تماس
شرکت خدمات ساختمانی گلدن پالاس شیراز، آبیاری، خیابان قدمگاه، روبروی کوچه 17 09017914560
09100871464

قیمت سیمان کاری در شیراز چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سیمانکاری ساختمان بر اساس قسمت های مختلف مرد نیاز محاسبه می شود. مثلا قیمت سیمان کاری دیوار با هزینه سیمان کاری نما متفاوت است. این قیمت که تحت تاثیر متراژ و کیفیت سیمان است، بر اساس منطقه جغرافیایی نیز می تواند متفاوت باشد. اگر در محیط شرجی زندگی می کنید، بهتر است از سیمانی استفاده نمایید که مقاومت بالاتری داشته باشد که این مسئله می تواند باعث افزایش قیمت سیمان کاری خواهد شد.

مراحل سیمان کاری ساختمان

در ادامه مهم ترین مراحلی که در زمان سیمان کاری ساختمان باید انجام دهید را ذکر می کنیم:

1. آماده سازی سطح:

 • پاکسازی سطح: اولین قدم، پاکسازی کامل سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی، گرد و غبار، چربی و مواد سست است. این کار با استفاده از برس، جارو یا ابزارهای دیگر انجام می شود.
 • نزدیک کردن سطوح: در صورت وجود ناهمواری یا ناصافی در سطح، باید با استفاده از ملات ماسه و سیمان سطوح را به یکدیگر نزدیک کرد تا سطحی صاف ایجاد شود.
 • آبیاری سطح: قبل از شروع سیمان کاری، سطح مورد نظر باید به طور کامل با آب خیس شود تا ملات به خوبی به آن بچسبد.

2. تهیه ملات:

 • انتخاب نوع سیمان: نوع سیمان مورد استفاده بسته به نوع سطح و شرایط محیطی متفاوت است. به طور کلی، از سیمان پرتلند برای سطوح داخلی و خارجی و از سیمان سفید برای سطوح نما استفاده می شود.
 • انتخاب ماسه: ماسه باید تمیز، عاری از هرگونه ناخالصی و دانه بندی مناسب باشد.
 • نسبت اختلاط: نسبت اختلاط سیمان و ماسه به نوع سیمان، نوع سطح و کاربرد آن بستگی دارد. به طور کلی، برای سیمان پرتلند، نسبت اختلاط سیمان به ماسه 1 به 3 یا 1 به 4 است.
 • مخلوط کردن: سیمان و ماسه باید به طور کامل با هم مخلوط شوند تا ملاتی یکنواخت و بدون گلوله ایجاد شود.
 • اضافه کردن آب: به تدریج آب به مخلوط اضافه می شود تا ملاتی با غلظت مناسب به دست آید.

3. اجرای سیمان کاری:

 • ملات ریزی: ملات آماده شده با استفاده از ماله یا ابزار مناسب بر روی سطح مورد نظر پخش می شود.
 • مسطح کردن: ملات با استفاده از ماله به طور کامل بر روی سطح پخش و صاف می شود.
 • اصلاح ناهمواری ها: هرگونه ناهمواری یا حفره در سطح ملات باید با استفاده از ماله یا ابزار مناسب اصلاح شود.
 • تکرار مراحل: مراحل ملات ریزی، مسطح کردن و اصلاح ناهمواری ها می تواند در چندین مرحله و با توجه به ضخامت مورد نظر تکرار شود.

4. مراقبت و عمل آوری:

 • محافظت از سطح: بعد از اتمام سیمان کاری، سطح باید از تابش مستقیم نور خورشید، وزش باد و هرگونه آسیب دیگر محافظت شود.
 • آبیاری: سطح سیمان کاری شده باید به طور مرتب با آب مرطوب شود تا از خشک شدن سریع آن و ترک خوردن ملات جلوگیری شود.
 • عمل آوری: عمل آوری فرآیندی است که طی آن، سیمان به تدریج سفت و محکم می شود. این فرآیند به طور طبیعی و با گذشت زمان انجام می شود، اما می توان با کنترل دمای محیط و رطوبت آن، سرعت عمل آوری را افزایش داد.

چگونه یک سیمان کار ماهر در شیراز پیدا کنیم؟

سیمان کاری دستی و سیمان کاری با دستگاه معمولا روش هایی است که به وسیله آن سیمان کاری انجام می گیرد. برای این کار بهتر است از سیمان کاران ماهر و خوب استفاده نمایید تا در نهایت سیمان کاری شما به خوبی انجام گیرد. برای دسترسی به این سیمان کاران می توانید به جدول فوق مراجعه کنید.

فروشگاه های تجهیزات ساختمانی در شیراز را می توانید در لینک درج شده مشاهده کنید.

جمع بندی سیمان کاری ساختمان در شیراز

مراکز سیمان کاری ساختمان در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. شما می توانید برای استعلام قیمت سیمان کاری ساختمان در شیراز 1403 با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری