فروش رابیتس در شیراز

مراکز تولید و فروش رابیتس در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

رابیتس از محبوب ترین سقف های کاذب در بازار است که تولید و فروش آن در حال حاضر مورد توجه قرار گرفته است. مراکز تولید و فروش رابیتس در شیراز با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا در تلاش هستند تا این سازه را با کیفیت بالا به بازار عرضه کنند. در این مطلب فروشندگان و تولید کنندگان رابیتس در شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس آورده ایم.

رابیتس Expanded Metal Lath به برگ‏های فلزی یا تورهای فلزی مشبک که از جنس ورق گالوانیزه هستند گفته می شود. ورق های گالوانیزه با یک سری کارهایی مانند پرسکاری تبدیل به ورق رابیتس می شوند. اگر از ورق های گالوانیزه برای تولید رابیتس استفاده کنیم باعث می‏ شود ساختار این مصالح در ساختمانها و مکان های مورد استفاده، برای مدت طولانی حفظ شود. همچنین از زنگ زدگی ورق جلوگیری می شود.

لیست مراکز تولید و فروش رابیتس در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 کسری فوم شیراز، بلوار دکتر حسابی، 200 متر بعد از مجتمع خلیج فارس، کوچه کابل سازی، داخل کوچه سمت چپ، نبش کوچه 5 09173132947
09174322947
07136502571
2 صنایع مفتولی و تولید رابیتس رضا
(پاسارگاد شیراز)
شیراز، خیابان شهید فرزدقی (ترمینال باربری)، نبش کوچه 13 فرزدقی
نشانی کارخانه: شهرک صنعتی بزرگ شیراز، نبش میدان ششم
07138325096
07138426505
09173093142
09170032009

قیمت رابیتس در شیراز چقدر است؟

قیمت رابیتس بسته به متریال اولیه آن، متراژ کار، پیچیدگی طرح اجرای رابیتس کاری، مدت زمان لازم برای اجرای کار، تعداد نیروی کار لازم برای اجرای رابیتس کاری، نوع و قیمت متریال مورد استفاده شامل گچ، میلگرد و نبشی و همچنین هزینه های جانبی مثل جوشکاری که (معمولا از طریق الکترود جوشکاری انجام می شود ) و گچ کاری بر روی هزینه رابیتس کاری تاثیر دارند. میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت رابیتس با شماره های مندرج در جدول فوق تماس بگیرید.

قیمت رابیتس در شیراز چقدر است؟

نحوه تولید رابیتس در شیراز

در واقع باید بدانید که رابیتس از عملیات سرد بر روی ورق های گالوانیزه گرم تولید می‏ شود. روند کار به این صورت است که ابتدا ورق گالوانیزه که بصورت رول می باشد و عرض آن حدود یک متر است را تهیه کرده و سپس ورق را به وسیله دستگاه رول باز کن (کویل)، باز کرده و در دستگاه برش قرار می‏ دهند. در این حالت، رول ورق را در جهت طولی در فواصل حدود 10 سانتیمتری برش می ‏زنند. انتخاب ضخامت ورق گالوانیزه براساس نوع رابیتس تولیدی متفاوت است.

مزایای تولید رابیتس

رابیتس کاری در ساختمان، دارای مزایای فروانی است. از جمله مزایای آن، سرعت بالا و آسان کردن اجرای پروژه، امنیت بالای سازه فولادی و مقرون به صرفه بودن این فرایند است البته در کنار این مزایا معایبی نیز به همراه دارد. از جمله، بالا بردن وزن سازه و ایجاد محدودیت‌هایی در فضای گچکاری است که ممکن است منجر به ترک خوردگی شود.

فرق رابیتس با راویز و رابیز چیست؟

به لحاظ تشابه اسمی کلمه تولید رابیتس با کلمات راویز یا رابیز که در اصطلاح عامیانه، استفاده می شود یکسان می باشد. هیچ تفاوتی بین رابیز و راویز با کلمه رابیتس وجود ندارد و همه آنها یکی هستند. در بازار کار به رابیتس بند و رابیتس بندی نیز گاهی راویزبند و راویزبندی یا رابیزبند و رابیزبندی گفته می شود که همگی یک معنا را در بر دارند.

اگر به دنبال فروشندگان توری حصاری در شیراز هستید به لینک درج شده مراجعه کنید.