اجرای نمای کامپوزیت در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

برای نصب و اجرای نمای کامپوزیت چند روش مختلف وجود دارد که هر کدام نسبت به هم ویژگی‌هایی دارند. نمای کامپوزیت از جمله نماهایی است که هم در نمای داخلی و هم در نمای خارجی کاربرد دارند. اجرای نمای کامپوزیت در شیراز توسط شرکت ها و مجریان حرفه ای و با تجربه که اسامی آنها در جدول زیر آورده شده است انجام می شود.

بهترین اجرا کنندگان نمای کامپوزیت در شیراز

نمای کامپوزیت برای ساختمان ها امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده است، این نما برای ساختمان های مختلف همچون اداری، تفریحی، تجاری و مسکونی مناسب می باشد، به طور کلی نمای کامپوزیت بیشتر برای ساختمان های اداری، تجاری، پالایشگاه ها و فرودگاه ها و پمپ بنزین و… استفاده میشود و از این رو اهمیت آن در باز سازی نمای ساختمان و همچنین کاربرد ضد زلزله و بعضاً بدلیل خاصیت عایق بودنش، نوع و نحوه اجرای آن بسیار مهم است.
مهم ترین نکته در نصب نمای کامپوزیت توجه به اسم خارجی این محصول میباشد که ترکیب سه کلمه aluminum composite panel میباشد و این بدین معنی است که سازنده اولیه این محصول تاکید بر ساخت و نصب این ورق ها بصورت پانل یا همان کاست های شیار خورده داشته است. در جدول زیر بهترین مجریان این نما در شیراز را معرفی کرده ایم.

لیست بهترین شرکت های اجرا نمای کامپوزیت در شیراز

نام شرکت آدرس شماره تماس
شرکت خدمات ساختمانی گلدن پالاس شیراز، دروازه کازرون، مجتمع مشیر، پلاک f95 09100871464
09017914560
09939016525

نحوه نصب نمای کامپوزیت در شیراز

برای اجرای نمای کامپوزیت ابتدا باید زیرسازی صورت گیرد. نصابان حرفه ای در این زمینه تحت قرارداد با شرکت هایی که در جدول فوق معرفی کرده ایم به شما کمک میکند تا زیر سازی و اجرای این نما به صورت دقیق و حرفه ای انجام شود. میتوانید برای اطلاع از هزینه نصب نمای کامپوزیت در سال 1403 با شماره های مندرج در جدول فوق تماس بگیرید.

پیش نیاز و تجهیزات نصب نمای کامپوزیت

در ادامه پیش نیازهای نصب نمای کامپوزیت را بیان می کنیم.

 1. به نقشه ای از پیش معین برای نصب ورق های کامپوزیت نیاز دارید. نحوه ی قرار گرفتن زیرسازی و کامپوزیت ها در این نقشه معین می شود.
 2. برای زیرسازی می توانید از ورق های آلومینیومی کمک بگیرید. به دلیل وزن کم و مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی انتخاب مناسبی برای زیرسازی است
 3. برای قرار دادن کامپوزیت ها گاهی نیاز به برش دادن آن ها است. از دستگاه مخصوص برای فرم دادن به آن ها استفاده می شود

کاربرد نمای کامپوزیت

انواع نما کامپوزیت

 • آلومینیوم کامپوزیت پانل ضد باکتری
 • آلومینیوم کامپوزیت پانل ضد حریق
 • آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو
 • آلومینیوم کامپوزیت پانل رنگی
 • آلومينيوم کامپوزیت طرح سنگ
 • ورق آلومینیوم کامپوزیت با پوشش خش دار

ویژگی های ورق آلمینیوم کامپوزیت

 • از برجسته ترین خصوصیات ورق های آلومینیوم کامپوزیت مقاومت نسبت به تغییرات آب و هوایی محیطی است.
 • در مناطق گرمسیر و مرطوب استفاده ورق آلومینیوم کامپوزیت بهترین ایده است.
 • ورق کامپوزیت ها به جهت وجود پلی اتیلن فشرده در مرکز دو لایه آلومینیوم عایق حرارتی می باشد.
 • استفاده ازورق کامپوزیت باعث صرفه جویی در اتلاف انرژی در ساختمان می شود.
 • به جهت دارا بودن سطح بسیار صاف و صیقلی برای آلومینیوم اشعه خورشید را باز تابانیده و گرما را جذب نمی نماید.
 • رنگ نهایی ورق کامپوزیت مقاوم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی رنگ در دنیا است و حداقل دوام آن در برابر اشعه آفتاب ۱۵ سال میباشد.

جمع بندی اجرای نمای کامپوزیت در شیراز

در این مطلب از شیراز کناف تعدادی از مراکز اجرای نمای کامپوزیت در شیراز را به شما معرفی کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به پروفایل شخصی هر کدام از این مراکز استعلام قیمت اجرای نمای کامپوزیت در شیراز 1403 را بگیرید. با کلیک بر روی گزینه چت آنلاین سوالات خود را بپرسید تا کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهند.