کاغذ دیواری های ترند سال 2022 کدام است؟

حالا که نزدیک سال جدید است اگر قصد دارید تغییر اساسی در دکوراسیون خانه خود داشته باشید میتوانید از تغییر کاغذدیواری خانه شروع کنید. با ما در این مقاله همراه شوید تا کاغذ دیواری های ترند سال 2022 را به شما معرفی کنیم.

سال 2022 یک سال برای اظهارات جسورانه در طراحی دکوراسیون شما در انتخاب دکوراسیون است. انتخاب نوع و رنگ کاغذ دیواری جسورانه بوده و خارج از رنگ های کسل کننده می‌باشد.

در سال 2022، طرفداران دکور دیوار با کاغذ دیواری گزینه های زیادی برای انتخاب دارند از آنجا که طراحان تمرکز و وقت زیادی را برای طراحی کاغذ دیواری اختصاص داده اند و تولیدکنندگان نیز مجموعه های جدید و بسیار جذاب را به بازار دکوراسیون ارائه داده اند اگر به دنبال ترندهای کاغذ دیواری در سال 2022 هستید بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

استفاده از کاغذ دیواری برای شیک‌تر شدن دکوراسیون چگونه است؟

اگر طراحان دکوراسیون داخلی بخواهند فضای مینیمال برای شما طراحی کنند به جای کاغذ دیواری از رنگ استفاده می‌کنند. استفاده از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار روی یک یا دو دیوار از اتاق می‌تواند جلوه‌ای جسورانه و منحصربه‌فرد به فضا بخشد. در دکوراسیون‌های سال 2022 حتی قسمتی از کاغذ دیواری را درون یک قاب قرار داده و از آن برای تزیین دیوارها استفاده می‌کنند.

استفاده از کاغذ دیواری برای شیک‌تر شدن دکوراسیون

معرفی 5 کاغذ دیواری ترند سال

در ادامه 5 تا از کاغذ دیواری های ترند سال 2022 را به شما معرفی خواهیم کرد. این کاغذ دیواری ها را می توانید در فروشگاه های کاغذ دیواری که آدرس و شماره تماس آنها در لینک درج شده قرار گرفته است مشاهده کنید.

کاغذ دیواری طرح گل و گیاهان ترند سال 2022

مطمئناً در سال 2022 گیاهان نقش بزرگی در ترندهای دکوراسیون داخلی دارند. مجموعه ای از کاغذ دیواری با برگ خرما و برگ انجیری، گیاهان بزرگ و طرح های گل ها طرحی فوق العاده چشمگیر و در عین حال طبیعی ایجاد میکنند.

در فصل آینده، توجه زیادی به ابعاد در نقاشی شده است. چاپ بزرگ و عمودی کشیده که می تواند فضارا مهیج نماید از دیگر انتخاب های طراحان است.

کاغذ دیواری های هندسی ترند سال 2022

یک الگوی هندسی می تواند معجزه ای واقعی در فضا ایجاد کند. چه نیاز به بلندتر نشان دادن سقف از نظر بصری داشته باشید و چه بخواهید فضا را بزرگتر نشان دهید طرح های هندسی ریتم داخلی دقیقی به فضا می دهد و زمینه مناسبی برای قرارگیری مبلمان با جزئیات تم کلی دکوراسیون فراهم می کنند.

کاغذ دیواری های هندسی ترند سال 2022

در سال 2022 تزئینات هندسی باید در نازک ترین خطوط ممکن اعمال شود. یک شبکه نازک و برازنده ، که نظم و عمق مسحور کننده آن با تکرار این ریتم در الگوی فرش یا بالشتک های تزئینی به راحتی می توانید به هماهنگی مطلق برسد.

کاغذ دیواری های متالیک ترند سال 2022

فکر نکنید که طرح ورنگ متالیک فقط برای فضاهای داخلی مدرن مناسب هستند ترندکاغذ دیواری برای ۲۰۲۱ به راحتی همه الگوها را در هم شکسته و امسال کاغذ دیواری های کاملاً ملایم متالیک و دارای اندکی براقیت ترندی است که امسال در کاغذ دیواری های با تم متالیک در همه فضاها با همه سبک ها بیشتر خواهید دید! البته چشم نوازترین طراحی ها از دیدگاه طراحان معمولا طراحی های تک رنگ هستند که فضایی لوکس و مرموز ایجاد می کنند.

کاغذ دیواری مرمر

اگر قبلا اعتقاد بر این بود که کاغذ دیواری های کاغذی نمی توانند بافت های طبیعی را منتقل کنند، فناوری های مدرن 2022 دستیابی به این موضوع را به کمال ممکن کرده است.
کاغذ دیواری های ترند سال 2022، با متریال های جلوه سه بعدی وارد عرصه شدند برای مثال سنگ مرمر طبیعی طرحی است که در همه سبک ها، از کلاسیک و آرت دکو گرفته تا مینیمال و ​​حتی برای یک اتاق زیر شیروانی نیز میتواند ایده ای منحصر به فرد باشد.

سبک خالدار terrazzo

سال 2022 پترن های به اصطلاح “خال خالی” و یا طراحی به سبک terrazzo بسیار رایج گشته ،Terrazzo در ابتدا در ونیز به عنوان یک کفپوش کم هزینه ساخته شده بود که از قطعات مصالح ساختمانی مانند شیشه، سنگ مرمر و گرانیت استفاده میکرد که امسال در قالب کاغذ دیواری با این الگوی زیبا و جذاب وارد فضاهای داخلی شده و دیوار ها و دکوراسیون را به کلی متفاوت میسازد!

سخن آخر:

همان‌طور که گفتیم بهتر است در فضاهای کوچک از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌هایی ساده‌تر استفاده کنید. خوب است اتاق خوابتان کاغذ دیواری آرام‌بخش داشته باشد و برای آشپزخانه انواعی از کاغذ دیواری را انتخاب کنید که ضد باکتری باشد و به خوبی هم تمیز شود. اما اگر در هنگام خرید کاغذ دیواری دچار مشکل شده اید میتوانید نکات مهم در این زمینه را در لینک درج شده بخوانید.
درست است که انتخاب کاغذ دیواری جدید 2022 هم اصول خاص خودش را دارد، اما شاید شما بخواهید سلیقه خودتان را در منزلتان اعمال کنید. خیلی هم عالی است. مهم‌ترین نکته این است که شما طرح و رنگ کاغذ دیواری منزلتان را دوست داشته باشید.