نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز

نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز

در این لیست از شیراز کناف نمایندگی هود و اجاق گاز در شیراز را بررسی می کنیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت، خدمات پس از فروش و اطلاع از میزان گارانتی به پروفایل هر کدام از آن ها مراجعه کنید.

لیست نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 نمایندگی اخوان – رضایی شیراز، پل پیرنیا به طرف کاوه، خیابان شهدای اصناف (ساحلی نظام وظیفه)، بعد از زمین سبزی بلوار تابان، انبار اخوان 09107017100
09336650064
09171066806
09351066806

هزینه خرید گاز و هود دامون در شیراز چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه خرید گاز و هود دامون در شیراز بهترین کار این است که به پروفایل نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز بروید و از طریق گزینه چت آنلاین سوالات خود را از نمایندگی های هود و گاز دامون بپرسید.

نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز

به علاوه قیمت گاز و هود دامون در شیراز می تواند متاثر از عواملی که در ادامه بیان می شوند کم یا زیاد شوند.

  • نوع فیلتر هوای هود

فیلتر هوای هود سبب پاکیزه شدن و تهویه هوای درون آشپزخانه می شود. بنابراین طبیعی است که فروشگاه های تجهیزات آشپزخانه شیراز هودهایی با فیلترهای با کیفیت را با قیمت بالاتری به شما به فروش برسانند.

  • تعداد موتور هود دامون در شیراز

هر چه یک هود دامون در شیراز موتورهای بیشتری داشته باشد شما می توانید از آن انتظار قدرت مکش بیشتری را داشته باشید. به این ترتیب با افزایش تعداد موتورهای هود دامون طبیعی است که قیمت آن ها هم افزایش پیدا کند.

علاوه بر اینها صدای هود هم می تواند یک عامل تعیین کننده در کم یا زیاد شدن قیمت هود دامون باشد. هر چه هود صدای کمتری تولید کند، مشخصا قیمت کمتری هم خواهد داشت.

قیمت گازهای دامون در شیراز هم از عوامل زیر تاثیر می گیرند:

  • مدت زمان گارانتی گاز دامون چقدر است؟

هر کدام از نمایندگی هود و اجاق گاز دامون در شیراز ممکن است بنا به شرایطی مدت زمان متفاوتی را برای گارانتی محصولات خود ارائه کنند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی ها به صورت حضوری و یا از طریق چت آنلاین گارانتی محصولات را از آن ها بپرسید.

  • چه اجاق گازی را برای آشپزخانه خود خریداری کرده اید

شما می توانید اجاق گازهای متفاوتی از جمله گازهای فردار، صفحه ای، لمسی، رومیزی را برای آشپزخانه خود تهیه کنید که بسته به انتخاب شما قیمت ها متفاوت خواهد بود.

برای خرید محصولات برند اوستا می توانید به نمایندگی های اوستا در شیراز مراجعه کنید.

گارانتی گاز و هود دامون در شیراز چقدر است؟

برای اینکه بتوانید متوجه شوید هر کدام از محصولات نمایندگی گاز و هود دامون در شیراز چه میزان گارانتی دارند می توانید به پروفایل آن ها مراجعه کنید. به این ترتیب از طریق چت آنلاین می توانید سوالات خود را بپرسید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *