نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز

نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز

در این لیست از سایت شیراز کناف می توانید با نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز آشنا شوید. به علاوه برای اطلاع از تنوع محصولات و استعلام قیمت می توانید به پروفایل نمایندگی های ذکرشده در جدول زیر مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

لیست نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز

در لیست نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز به شما کمک می کند تا بتوانید با شماره های درون جدول تماس بگیرید و از قیمت محصولات آن ها مطلع شوید.

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 نمایندگی اخوان – رضایی شیراز، پل پیرنیا به طرف کاوه، خیابان شهدای اصناف (ساحلی نظام وظیفه)، بعد از زمین سبزی بلوار تابان، انبار اخوان 09107017100
09336650064
09171066806
09351066806

هزینه خرید هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز چقدر است؟

نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز

برای اینکه از هزینه خرید این محصولات در نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز باخبر شوید می توانید با شماره های درون جدول تماس بگیرید. به علاوه شما می توانید برای خرید حضوری به نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز که نام آن ها در جدول زیر آمده است مراجعه کنید.

هزینه خرید هود و اجاق گاز پانیذ از عوامل متعددی تاثیر می پذیرد. در زمان مراجعه به فروشگاه های لوازم و تجهیزات آشپزخانه با اعتبار در شیراز عواملی از جمله موارد زیر را در رابطه با قیمت هود و اجاق گاز به شما خواهند گفت.

  • قدرت هود و تعداد موتورهای آن چقدر است؟

هر چه تعداد موتورهای هود پانیذ که قصد خریداری آن ها را دارید بیشتر باشد، هود شما با قدرت بیشتری می تواند مکش را انجام دهد و به این وسیله هوای محیط با سرعت بیشتری تهویه می شود

  • در هود مورد نظر شما چه فیلتری به کار رفته است؟

اینکه در هودی که می خواهید از نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز خریداری کنید چه هودی به کار رفته است در هزینه های خرید شما تاثیر مستقیم می گذارد. فیلتر با کیفیت تر هوا را بیش از پیش تمیز می کنند و به همین دلیل طبیعی است که قیمت خرید هود را بالاتر ببرد.

  • صدای هود پانیذ مد نظر شما چقدر است؟

صدای هود یکی دیگر از مواردی است که هر چه کمتر باشد قیمت خرید آن ها افزایش پیدا می کند.

همچنین در مورد قیمت اجاق گازهای پانیذ مواردی که در ادامه بیان می شوند تاثیر زیادی در کم یا زیاد شدن آن ها دارد:

  • کدام نوع اجاق گاز را خریداری می کنید؟

اجاق گازها می توانند رومیزی، پیلوت دار، فردار، صفحه ای و لمسی باشند.

  • مدت زمان گارانتی اجاق گاز پانیذ چقدر است؟

مدت زمان گارانتی که اجاق گازهای برند پانیذ دارند هم می تواند یک عامل موثر در تعیین قیمت نهایی آن ها باشد. به طور معمول مشتریان تمایل دارند محصولاتی با مدت زمان گارانتی های بالا بخرند.

آدرس نمایندگی هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز

با مراجعه به نمایندگی های هود و اجاق گاز پانیذ در شیراز می توانید از آدرس هر کدام از فروشگاه های اجاق گاز و هود پانیذ در شهر شیراز مطلع شوید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *