نمایندگی ماشین اصلاح وال در شیراز

نمایندگی ماشین اصلاح وال در شیراز | ریش تراش WAHL

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک می کنیم تا بتوانید با تعدادی نمایندگی ماشین اصلاح وال در شیراز آشنا شوید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر استعلام قیمت ریش تراش و ماشین اصلاح وال در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

نمایندگی ماشین اصلاح وال در شیراز

نام نشانی شماره تماس
تعمیر ریش تراش آقای تهرانی شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، نرسیده به بلوار دستغیب 09178173035
تعمیرات ماشین اصلاح شیراز، بزرگراه امام خمینی، کوچه 6 09172443243

برند ریش تراش وال | WAHL

لئو جی وال، مخترع آمریکایی، در سال ۱۹۱۱ میلادی، هنگامی که در دانشگاه ایلینوی در رشته مهندسی مشغول به تحصیل بود، موفق به ساخت موتور الکترو مغناطیسی ارتعاشی شد که جرقه‌ای در علم صنعت بود. وی با استفاده از این موتور، ماساژور پزشکی لرزشی را طراحی کرد و به کمک عمویش جی فرانک وال، این محصول را در کارخانه کوچک عمویش در استرلینگ ایلینوی ساخت و به تولید انبوه رساند.

پس از جنگ جهانی اول، در سال ۱۹۱۶ میلادی، لئو جی وال از دانشگاه ایلینوی فارغ التحصیل شد و به دنبال راهی برای استفاده از موتور الکترو مغناطیسی ارتعاشی خود در محصولی جدید بود. ایده او ساخت ماشین اصلاح مو بود که می‌توانست جایگزین روش‌های سنتی و وقت‌گیر اصلاح مو باشد.

وال اولین ماشین اصلاح کلیپر خود را در سال ۱۹۱۹ میلادی اختراع کرد. این ماشین اصلاح با استفاده از موتور الکترو مغناطیسی ارتعاشی کار می‌کرد و تیغه‌های آن به سرعت به عقب و جلو حرکت می‌کردند تا موها را کوتاه کنند.

ماشین اصلاح کلیپر وال به سرعت در بین آرایشگران و سلمانی‌ها محبوب شد و به عنوان جایگزینی کارآمد و قدرتمند برای روش‌های سنتی اصلاح مو مورد استقبال قرار گرفت. این امر باعث شد که وال در سال ۱۹۲ Wahl Clipper Corporation را تأسیس کند و به طور کامل بر روی تولید و عرضه ماشین‌های اصلاح مو تمرکز کند.

خرید ماشین اصلاح وال در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت و موجودی انواع ماشین اصلاح وال در شیراز را بگیرید. کارشناسان با توجه به نیاز شما ریش تراش وال مناسبی را به شما پیشنهاد می دهند. در ادامه انواع ماشین اصلاح وال را به شما معرفی می کنیم.

ماشین اصلاح کلیپر: این نوع ماشین اصلاح برای کوتاه کردن موهای سر و صورت استفاده می شود. آنها معمولاً دارای موتور قدرتمندی هستند و می توانند موهای ضخیم را به راحتی برش دهند.

ماشین اصلاح خط زن: این نوع ماشین اصلاح برای خطوط ظریف و جزئیات استفاده می شود. آنها معمولاً دارای تیغه های باریکی هستند که می توانند به مکان های تنگ دسترسی پیدا کنند.

ماشین اصلاح فید: این نوع ماشین اصلاح برای محو کردن خطوط و ایجاد انتقال صاف بین طول های مختلف مو استفاده می شود. آنها معمولاً دارای تیغه های قابل تنظیم هستند که می توان آنها را به طول دلخواه تنظیم کرد.

ماشین اصلاح تریمر: این نوع ماشین اصلاح برای اصلاح موهای بینی، گوش و ابرو استفاده می شود. آنها معمولاً دارای سرهای کوچک هستند که می توان آنها را به راحتی در مکان های کوچک مانور داد.

ماشین اصلاح بدن: این نوع ماشین اصلاح برای کوتاه کردن موهای بدن استفاده می شود. آنها معمولاً دارای تیغه های پهن هستند که می توانند مساحت زیادی را به سرعت پوشش دهند.

همچنین در ادامه انواع پرفروش ماشین اصلاح وال را به شما معرفی می کنیم.

Wahl Super Taper II: این ماشین اصلاح کلاسیک برای مصارف حرفه ای و خانگی مناسب است. دارای موتور قدرتمندی است که می تواند موهای ضخیم و ضخیم را به راحتی برش دهد و تیغه های قابل تنظیم آن به شما امکان می دهد طول برش را از 0.5 تا 1.5 میلی متر تنظیم کنید.

Wahl 5 Star Magic Clip: این ماشین اصلاح همه کاره برای اصلاح سر، صورت و بدن مناسب است. دارای موتور مغناطیسی قوی و تیغه های قابل تعویض است که می تواند برای انواع برش ها استفاده شود.

Wahl Detailer: این ماشین اصلاح دقیق برای خطوط، محو شدن و کارهای دقیق مناسب است. دارای موتور دوار کم صدا و تیغه های باریک است که می تواند به سخت ترین نقاط نیز برسد.

Wahl Peanut: این ماشین اصلاح کوچک و جمع و جور برای اصلاح موهای صورت و بدن مناسب است. دارای موتور دوار کم صدا و تیغه های قابل تعویض است.

Wahl Finale: این ماشین اصلاح فویلی برای اصلاح نزدیک و صاف مناسب است. دارای فویل دوگانه و تیغه های برنده است که می تواند موهای زائد را حتی از نزدیکترین حالت نیز جدا کند.

برای خرید ماشین اصلاح می توانید به نمایندگی های رمینگتون در شیراز هم مراجعه کنید.

جمع بندی نمایندگی ماشین اصلاح وال در شیراز

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک کردیم تا بتوانید با تعدادی از مراکز فروش ریش تراش وال در شیراز آشنا شوید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع ماشین اصلاح وال در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *