لوازم خانگی ژانومه در شیراز

نمایندگی لوازم خانگی ژانومه در شیراز | چرخ خیاطی و اتو پرس Janome

تعدادی نمایندگی لوازم خانگی ژانومه در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر استعلام قیمت چرخ خیاطی ژانومه و اتو پرس ژانومه در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

نمایندگی لوازم خانگی ژانومه در شیراز

نام نشانی شماره تماس
فروشگاه چرخ خیاطی فرید شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، کوچه 55 07132233677
فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور شیراز، خیابان داریوش 07132225787
فروشگاه چرخ خیاطی معاف پوریان شیراز، چهارراه پارامونت، بعد از خیابان انقلاب 07132357783

برند لوازم خانگی ژانومه

شرکت ژانومه در سال 1921 توسط یوساکو ساسه در اوساکا ژاپن تاسیس شد. نام “ژانومه” برگرفته از کلمه فرانسوی “Janome” به معنی “چشم عقاب” است که به دقت و ظرافت محصولات این شرکت اشاره دارد. ژانومه در ابتدا به تولید ماشین های خیاطی صنعتی می پرداخت.

در دهه 1950، ژانومه با معرفی اولین ماشین خیاطی خانگی خود به نام مدل 165 به بازار لوازم خانگی خانگی وارد شد. این ماشین خیاطی به دلیل کاربری آسان و کیفیت بالا به سرعت محبوبیت یافت و ژانومه را به یکی از برندهای پیشرو در صنعت ماشین های خیاطی تبدیل کرد. در دهه 1960 و 1970، ژانومه با توسعه مدل های جدید، مانند ماشین های خیاطی اتوماتیک و کامپیوتری، به نوآوری در صنعت خود ادامه داد. این شرکت همچنین در این دوران به گسترش فعالیت خود به بازارهای بین المللی پرداخت و در سال 1960 ژانومه آمریکا تاسیس شد.

امروزه ژانومه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین های خیاطی در جهان است و محصولات خود را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان عرضه می کند.

قیمت محصولات ژانومه در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت محصولات ژانومه در شیراز را بگیرید. کارشناسان به شما کمک می کنند تا قیمت روز محصولات مورد نیاز خود را متوجه شوید. در زیر قیمت حدودی برخی از محصولات ژانومه را بیان می کنیم.

قیمت چرخ خیاطی ژانومه:

چرخ خیاطی های رده ابتدایی: این چرخ خیاطی ها معمولاً دارای ویژگی های اولیه و ساده ای هستند و قیمت آنها از 1,500,000 تا 3,000,000 تومان شروع می شود.

چرخ خیاطی های رده متوسط: این چرخ خیاطی ها دارای امکانات بیشتری مانند تعداد دوخت بیشتر، قابلیت گلدوزی و تنظیمات اتوماتیک هستند و قیمت آنها معمولاً بین 3,000,000 تا 5,000,000 تومان است.

چرخ خیاطی های رده بالا: این چرخ خیاطی ها پر امکانات ترین نوع چرخ خیاطی های ژانومه هستند و دارای ویژگی هایی مانند صفحه نمایش لمسی، حافظه و قابلیت اتصال به کامپیوتر هستند. قیمت آنها از 5,000,000 تومان به بالا شروع می شود.

قیمت اتو پرس ژانومه:

اتو پرس های رده ابتدایی: این اتو پرس ها معمولاً دارای توان و عملکرد ساده ای هستند و قیمت آنها از 1,000,000 تا 2,000,000 تومان شروع می شود.

اتو پرس های رده متوسط: این اتو پرس ها دارای توان بیشتر، مخزن آب بزرگتر و تنظیمات بخار اتوماتیک هستند و قیمت آنها معمولاً بین 2,000,000 تا 3,000,000 تومان است.

اتو پرس های رده بالا: این اتو پرس ها پر امکانات ترین نوع اتو پرس های ژانومه هستند و دارای صفحه نمایش لمسی، سیستم ضد چکه و قابلیت بخار عمودی هستند. قیمت آنها از 3,000,000 تومان به بالا شروع می شود.

قیمت جاروبرقی ژانومه:

جاروبرقی های رده ابتدایی: این جاروبرقی ها معمولاً دارای قدرت مکش پایین و ظرفیت مخزن کم هستند و قیمت آنها از 1,000,000 تا 2,000,000 تومان شروع می شود.

جاروبرقی های رده متوسط: این جاروبرقی ها دارای قدرت مکش بیشتر، کیسه دائمی و فیلتر HEPA هستند و قیمت آنها معمولاً بین 2,000,000 تا 3,000,000 تومان است.

جاروبرقی های رده بالا: این جاروبرقی ها پر امکانات ترین نوع جاروبرقی های ژانومه هستند و دارای باتری شارژی، سیستم هوشمند و قابلیت رباتیک هستند. قیمت آنها از 3,000,000 تومان به بالا شروع می شود.

انواع  محصولات ژانومه

چرخ خیاطی:

چرخ خیاطی های خانگی: این چرخ خیاطی ها برای استفاده روزمره در خانه طراحی شده اند و معمولاً دارای ویژگی های اساسی مانند دوخت های مستقیم، زیگزاگ و دکمه هستند.
چرخ خیاطی های تخصصی: این چرخ خیاطی ها برای کارهای خاص مانند پچ ورک، لحافی یا خیاطی طراحی شده اند و معمولاً دارای ویژگی های بیشتری نسبت به چرخ خیاطی های خانگی هستند.
چرخ خیاطی های صنعتی: این چرخ خیاطی ها برای استفاده سنگین در محیط های تجاری طراحی شده اند و بسیار بادوام و قدرتمند هستند.

دستگاه های برش:

دستگاه های برش پارچه: این دستگاه ها برای برش دقیق پارچه برای پروژه های خیاطی استفاده می شوند.

دستگاه های برش نخ: این دستگاه ها برای برش نخ و نخ استفاده می شوند.

دستگاه های برش دکمه: این دستگاه ها برای ایجاد سوراخ دکمه در پارچه استفاده می شوند.

اتو:

اتو بخار: این اتوها از بخار برای صاف کردن چین و چروک لباس ها استفاده می کنند.
اتوهای خشک: این اتوها از گرما برای صاف کردن چین و چروک لباس ها استفاده می کنند.
اتوهای مسافرتی: این اتوها برای حمل آسان هنگام سفر طراحی شده اند.

محصولات دیگر:

دستگاه های گلدوزی: این دستگاه ها برای ایجاد طرح های گلدوزی روی پارچه استفاده می شوند.

دستگاه های پرس شلوار: این دستگاه ها برای اتو کردن سریع و آسان شلوار استفاده می شوند.

دستگاه های بخارشو: این دستگاه ها برای تمیز کردن و ضدعفونی کردن سطوح با استفاده از بخار استفاده می شوند.

برای خرید لوازم خانگی می توانید به نمایندگی های لوازم خانگی جنرال آدمیرال در شیراز مراجعه کنید.

جمع بندی لوازم خانگی ژانومه در شیراز

تعدادی از مراکز فروش لوازم خانگی ژانومه در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام موجودی و قیمت چرخ خیاطی ژانومه در شیراز و دیگر محصولات این برند را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *