برند تصفیه آب ویرپول در شیراز

نمایندگی محصولات ویرپول در شیراز | لوازم خانگی Whirlpool

تعدادی نمایندگی محصولات ویرپول در شیراز را در این لیست از شیراز ساختمان به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع محصولات ویرپول در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

نمایندگی محصولات ویرپول در شیراز

نام نشانی شماره تماس
شیراز سرویس شیراز 07138446705
شیراز امداد شیراز 09178783631
مچاز تعمیرگاه شیراز 09179176404

برند لوازم خانگی ویرپول | Whirlpool

ویرپول (Whirlpool Corporation) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند. این شرکت در سال 1911 توسط لوئیس آپتون (Louis Upton) و عموی او امیری آپتون (Emory Upton) در سنت جوزف، میشیگان تاسیس شد.

در ابتدا، شرکت آپتون ماشین های لباسشویی دستی را تولید می کرد. در سال 1916، آپتون با شرکت Sears, Roebuck and Co. همکاری کرد و اولین ماشین لباسشویی الکتریکی خود را تحت برند Kenmore به بازار عرضه کرد.

در دهه های 1920 و 1930، ویرپول به سرعت رشد کرد و طیف محصولات خود را گسترش داد. این شرکت در سال 1947 اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک خود را به بازار عرضه کرد و در سال 1954 اولین اجاق گاز برقی خود را معرفی کرد.
امروزه، ویرپول یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات را تحت برندهای مختلف از جمله Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Amana, Jenn-Air و Consul به بازار عرضه می کند. محصولات ویرپول در بیش از 150 کشور در سراسر جهان به فروش می رسند.

خرید لوازم خانگی ویرپول در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع لوازم خانگی ویرپول در شیراز را بگیرید. کارشناسان این مراکز علاوه بر اعلام موجودی و قیمت روز انواع محصولات ویرپول، به شما در زمینه خرید محصول مناسب خانه و آشپزخانه تان یاری می رسانند. در ادامه انواع لوازم خانگی ویرپول را به شما معرفی می کنیم.

مراکز خرید لوازم خانگی اینترناسیونال آنیل در شیراز را در لینک درج شده آورده ایم.

انواع محصولات برند لوازم خانگی ویرپول

یخچال: ویرپول طیف گسترده ای از یخچال ها را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله یخچال های ساید بای ساید، یخچال های فریزر بالا و پایین، یخچال های زیرزمینی و یخچال های جمع و جور.

اجاق گاز: ویرپول اجاق گاز را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله اجاق گازهای برقی، اجاق گازهای گازی و اجاق گازهای ترکیبی.

اجاق مایکروویو: ویرپول طیف گسترده ای از مایکروویو را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله مایکروویوهای رومیزی، مایکروویوهای توکار و مایکروویوهای با کشو.

ماشین ظرفشویی: ویرپول ماشین ظرفشویی را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله ماشین ظرفشویی های توکار، ماشین ظرفشویی های مستقل و ماشین ظرفشویی های کشویی.

ماشین لباسشویی: ویرپول ماشین لباسشویی را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله ماشین لباسشویی های با بارگیری از جلو، ماشین لباسشویی های با بارگیری از بالا و ماشین لباسشویی های جمع و جور.

خشک کن: ویرپول خشک کن را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله خشک کن های برقی، خشک کن های گازی و خشک کن های ترکیبی.

اجاق گاز: ویرپول اجاق گاز را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله اجاق گازهای برقی، اجاق گازهای گازی و اجاق گازهای ترکیبی.

تهویه مطبوع: ویرپول طیف گسترده ای از تهویه مطبوع را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله کولرهای گازی پنجره ای، کولرهای گازی اسپلیت و کولرهای گازی قابل حمل.

یخ ساز: ویرپول یخ ساز را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله یخ سازهای زیرزمینی، یخ سازهای رومیزی و یخ سازهای قابل حمل.

تصفیه کننده آب: ویرپول تصفیه کننده آب را در انواع مختلف ارائه می دهد، از جمله تصفیه کننده های آب زیر سینک، تصفیه کننده های آب رومیزی و تصفیه کننده های آب قابل حمل.

ویرپول همچنین طیف گسترده ای از لوازم خانگی کوچک را ارائه می دهد، از جمله مخلوط کن، توستر، قهوه ساز و آبمیوه گیری.

برای خرید لوازم خانگی مکاپا در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

خرید دستگاه تصفیه آب ویرپول Whirlpool در شیراز

با مراجعه به نمایندگی های نام برده شده در جدول بالا می توانید با تعدادی از نمایندگی های فروش دستگاه تصفیه آب ویرپول در شیراز آشنا شوید. کارشناسان این مراکز به شما کمک می کنند تا برند تصفیه آب ویرپول مناسب برای مصارف خود را خریداری کنید.

جمع بندی لوازم خانگی ویرپول در شیراز

تعدادی از نمایندگی های لوازم خانگی ویرپول در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و دیگر محصولات برند ویرپول در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *