فروش اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز

فروش اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز

در لیست زیر از سایت شیراز کناف اطلاعات بهترین مرکز فروش اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز در دسترس کاربران است. این اطلاعات شامل آدرس و شماره تماس این نمایندگی ها می باشد. برای مشاهده این اطلاعات در ادامه ما را همراهی بفرمایید.

فروش اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز

ردیف نام نمایندگی آدرس شماره تماس
1 نمایندگی اخوان_ رضایی شیراز، پل پیرنیا به طرف کاوه، خیابان شهدای اصناف (ساحلی نظام وظیفه)، بعد از زمین سبزی بلوار تابان، انبار اخوان 09107017100
09336650064
09171066806
09351066806

قیمت اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز چقدر است؟

قیمت گاز فردار و صفحه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

جنس بدنه: گازهای فردار و صفحه ای از جنس های مختلفی مانند استیل، شیشه، لعابی و ترکیبی از این مواد ساخته می شوند. گازهای استیل ارزان ترین نوع گازها هستند و گازهای شیشه ای و ترکیبی گرانترین نوع گازها هستند.

تعداد شعله ها: گازهای فردار و صفحه ای می توانند یک، دو، سه، چهار یا پنج شعله داشته باشند. گازهای یک شعله ارزان ترین نوع گازها هستند و گازهای پنج شعله گرانترین نوع گازها هستند.

توان حرارتی: توان حرارتی گازهای فردار و صفحه ای بر اساس کیلووات اندازه گیری می شود. توان حرارتی بالاتر باعث افزایش قیمت گاز می شود.

امکانات جانبی: گازهای فردار و صفحه ای ممکن است دارای امکانات جانبی مختلفی مانند جوجه گردان، گریل، شعله پلوپز، تایمر و غیره باشند. امکانات جانبی بیشتر باعث افزایش قیمت گاز می شود.

عوامل دیگر: عوامل دیگری مانند کیفیت ساخت، گارانتی و هزینه های حمل و نقل نیز می توانند بر قیمت گاز فردار و صفحه ای تأثیر بگذارند.

برای خرید گاز فردار یا صفحه ای، باید عوامل ذکر شده را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه و نیاز خود، گاز مناسبی را انتخاب کنید.

به طور کلی، اجاق گاز های های با کیفیت ساخت بالاتر و امکانات بیشتر قیمت بالاتری دارند. برای استعلام قیمت بروز محصولات مورد نظرتان به نمایندگی های معرفی شده در جدول بالا مراجعه بفرمایید. برای خرید سایر محصولات برند اخوان به لیست نمایندگی های فروش محصولات اخوان در شیراز مراجعه بفرمایید.

اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز

انواع اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان

انواع اجاق گاز صفحه ای اخوان

اجاق گازهای صفحه ای اخوان در دو نوع گازی و برقی تولید می شوند. اجاق گازهای صفحه ای گازی اخوان از جنس استیل، شیشه و یا ترکیبی از این مواد ساخته می شوند. این گازها دارای یک تا شش شعله هستند و توان حرارتی آنها از 6.5 تا 13 کیلووات متغیر است. برخی از امکانات جانبی رایج اجاق گازهای صفحه ای گازی اخوان عبارتند از:

فندک الکتریکی: این قابلیت باعث می شود که شعله ها به صورت خودکار روشن شوند.
سیستم ترموکوپل: این سیستم باعث می شود که جریان گاز در صورت خاموش شدن شعله به طور خودکار قطع شود.
سیستم تایمر: این قابلیت باعث می شود که گاز به صورت خودکار پس از مدت زمان مشخص خاموش شود.
اجاق گازهای صفحه ای برقی اخوان از جنس شیشه ساخته می شوند. این گازها دارای یک تا چهار شعله هستند و توان حرارتی آنها از 1.5 تا 3 کیلووات متغیر است. برخی از امکانات جانبی رایج اجاق گازهای صفحه ای برقی اخوان عبارتند از:

فندک الکتریکی: این قابلیت باعث می شود که شعله ها به صورت خودکار روشن شوند.
سیستم ترموکوپل: این سیستم باعث می شود که جریان برق در صورت خاموش شدن شعله به طور خودکار قطع شود.
سیستم تایمر: این قابلیت باعث می شود که گاز به صورت خودکار پس از مدت زمان مشخص خاموش شود.

از طریق لینک روبرو می توانید به نمایندگی های فروش هود اخوان در شیراز دسترسی داشته باشید.

انواع اجاق گاز فردار اخوان

اجاق گازهای فردار اخوان در دو نوع استیل و شیشه تولید می شوند. این گازها دارای یک تا شش شعله هستند و توان حرارتی آنها از 6.5 تا 13 کیلووات متغیر است. برخی از امکانات جانبی رایج اجاق گازهای فردار اخوان عبارتند از:

جوجه گردان: این قابلیت باعث می شود که گوشت مرغ یا مرغ کامل به طور یکنواخت پخته شود.
گریل: این قابلیت باعث می شود که غذاها با حرارت بالا و مستقیم پخته شوند.
شعله پلوپز: این شعله بزرگ و قدرتمند برای پخت و پز پلو و سایر غذاهای پرحجم مناسب است.
تایمر: این قابلیت باعث می شود که گاز به صورت خودکار پس از مدت زمان مشخص خاموش شود.

مشاوره آنلاین خرید اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز

برای خرید این محصول بهتر است ابتدا با کارشناسان فروش نمایندگی فروش اجاق گاز صفحه ای و فردار اخوان در شیراز در ارتباط باشید و مشاوره دریافت کنید، سپس اقدام به خرید بفرمایید. برای دریافت مشاوره وارد پروفایل نمایندگی های معرفی شده شوید و با آن ها ارتباط برقرار بفرمایید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *