بهترین برند فلاسک چای

بهترین برند فلاسک چای

بهترین برند فلاسک چای مورد استفاده شما کدام است؟

در این مقاله از شیراز کناف با ما همراه باشید تا چندین مدل از فلاسک ها با ظرفیت ها و عایق های مختلف را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین برند فلاسک چای

بهترین برند فلاسک چای

در ادامه ی این مقاله قصد داریم بهترین برند فلاسک چای را به شما معرفی کنیم. شما می توانید فلاسک های چای را در خانه یا بیرون از خانه همراه خود داشته باشید و از نوشیدن چای گرم و دبش بهره مند شوید.

اگر می خواهید این وسیله ی کاربردی و پراستفاده را برای خود استفاده کنید می توانید به فروشگاه های لوازم خانه و آشپزخانه شیراز مراجعه کنید.

فلاسک چای برند استنلی سری ادونچر

شما می توانید فلاسک های استنلی سری ادونچر با ظرفیت یک لیتر را برای خود خریداری کنید و آن در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید.

از ویژگی های فلاسک چای برند استنلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت حفظ دمای مناسبی دارد
  • درب فلاسک به صورت پیچی باز و بسته می شود
  • نوع دهانه ی آن پیچی است
  • عایق آن خلا است

فلاسک چای برند استنلی مدل کلاسیک یک لیتر

بهترین برند فلاسک چای

دومین مدل فلاسک چای که قصد معرفی آن را داریم فلاسک چای برند استنلی مدل کلاسیک است که در مثل مدل قبل می تواند دمای مایع درون خود را تا مدت زمان زیادی ثابت نگه دارد و از سرد شدن آن جلوگیری کند.

همچنین درب آن پیچی است و از عایق خلا استفاده می کند.

فلاسک مدل ام جی اس مدل 005

شما می توانید فلاسک های ام جی اس مدل 005 را به دلیل استفاده از عایق های شیشه ای آن ها خریداری کنید. همچنین مایع درون این فلاسک ها با استفاده از خروجی فشاری به بیرون راه پیدا می کنند.

دهانه ی فلاسک های 005 ام جی اس پیچی است.

فلاسک چای برند ام جی اس مدل FL16SG

بهترین برند فلاسک چای

این مدل از فلاسک های ام جی اس دارای ظرفیتی در حدود 1.6 لیتر هستند که به دلیل استفاده از عایق شیشه ای می توانند دمای چای درون خود را تا مدت زمان قابل قبولی ثابت نگه دارند.

خروج مایع درون آن به صورت ضامنی صورت می گیرد و شما می توانید دهانه ی آن ها را با پیچاندن باز کنید.

فلاسک چای برند ترموس مدل Venice

عایق این مدل فلاسک برند ترموس استیل است که همین مسئله می تواند آن را از دیگر انواع فلاسک ها متمایز کند.

همچنین برای خروج مایع درون فلاسک در فلاسک مدل ونیس برند ترموس از خروجی فشاری استفاده شده است.

فلاسک چای رومانتیک هوم مدل Ss20Q

بهترین برند فلاسک چای

ظرفیت این مدل فلاسک برند رومانتیک هوم 2 لیتر است. شما می توانید با استفاده از این فلاسک تا مدت زمان زیادی چای خود را با دمای اولیه خود حفظ کنید.

مایع درون فلاسک برند رومانتیک هوم با استفاده از ضامن به بیرون راه پیدا می کند. عایقی که در این فلاسک چای برای ثبات دمای آن استفاده می شود گاز است.

فلاسک چای برند یونیک مدل 1987

این برند چای 0.8 لیتر ظرفیت دارد و عایقی که برای حفظ دمای مایع درون آن استفاده شده است استیل است. شما میتوانید این فلاسک را همراه با قمقمه ی آن استفاده کنید.

همچنین مایع درون آن توسط ضامن خارج می شود.

راهنمای خرید فلاسک چای در ایران

بهترین برند فلاسک چای

برای اینکه بتوانید مناسب ترین نوع فلاسک برای خود را بخرید می توانید از نکاتی که در ادامه بیان می کنیم استفاده کنید:

به جنس فلاسک چای توجه کنید

جنس فلاسک در کیفیت حفظ دمای مایعات درون آن تاثیر بسیار زیادی دارد. شما می توانید برای حفظ دمای چای خود از فلاسک های استیل ضد زنگ و شیشه ای استفاده کنید

اندازه فلاسک را در نظر داشته باشید

شما باید فلاسکی را برای خود خریداری کنید که بتوانید جوابگوی نیازهای شما باشید و از طرفی دست و پاگیر نباشد. به همین دلیل بسیار مهم است که به اندازه ی فلاسک توجه کنید.

یک فلاسک یک لیتری انتخابی ایده ال برای یک فرد دانشجو است و همین فلاسک برای خانواده ای 5 نفره ناکافی است.

شکل فلاسک چای هم مهم است

شکل فلاسک به دلیل تاثیر در راحتی حمل آن اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل فلاسک های استوانه ای بیشترین مورد استفاده را در میان سایر فلاسک ها دارند. البته فلاسک های کتابی هم جای کمتری را نسبت به سایر فلاسک ها اشغال می کنند.

ویژگی های دیگر فلاسک چای

بهترین برند فلاسک چای

انواعی از فلاسک هایی که شما در خانه های خود استفاده می کنید ویژگی هایی دارند که سبب تمایز آن ها از سایر مدل های فلاسک می شود. از جمله ی این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برخی از فلاسک ها صفحه ی نگه دارنده دارند
  • تعدادی از آن ها شیرهای خروجی دارند
  • کیف و کاور مخصوص هم می تواند به عنوان یک ویژگی جذاب برای افراد سخت پسند در نظر گرفته شود

شما همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه های ظروف آشپزخانه در شیراز، بین فلاسک و ظرف هایی که می خواهید بخرید تعادل برقرار کنید.

جمع بندی

این مقاله از شیراز کناف را به معرفی تعدادی از بهترین برندهای فلاسک چای که در ایران مورد استفاده هستند اختصاص دادیم. برای خرید فلاسک مورد نظر و دیدن انواع بیشتری از فلاسک ها می توانید به فروشگاه های لوازم آشپزخانه در شهر خود سر بزنید. همچنین در صورتی که نکته ی دیگری برای خرید یک فلاسک با کیفیت به ذهنتان می رسد آن را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *