سینا درب نمایندگی علی احمدی

معرفی سینا درب نمایندگی علی احمدی

چت آنلاین با سینا درب نمایندگی علی احمدی

استفاده از درب های ضد سرقت و درب های اتاقی از برندهای باکیفیت نه تنها در دکوراسیون خانه شما تاثیرگذار است بلکه امنیت شما را نیز تامین می کند. برند درب سینا یکی از برندهای معروف در زمینه تولید و فروش انواع درب های پرفروش است که در شیراز نمایندگی رسمی آن با مدیریت جناب آقای علی احمدی اداره می شود. در این مطلب از وب سایت شیراز کناف شما را با خدمات سینا درب نمایندگی علی احمدی در شیراز آشنا می کنیم. با ما همراه شوید.

سینا درب نمایندگی علی احمدی در شیراز

در سال 1387 در صنعت چوب شروع به کار نمود. این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت تولید درب های ضد سرقت است. جناب آقای علی احمدی نمایندگی رسمی سینا درب در شهر شیراز را دارند. این نمایندگی می تواند ساخت انواع درب های این برند را در ابعاد، طرح ها و رنگ های دلخواه شما را به عهده بگیرد. قابل توجه فروشندگان و سازندگان، انواع درب های این برند به صورت دپو نیز موجود می باشد.

سینا درب نمایندگی علی احمدی در شیراز

خدمات سینا درب نمایندگی علی احمدی

نمایندگی علی احمدی در شیراز انواع درب های این برند را در اندازه ها و طرح های مختلف به فروش می رساند. تنوع این درب ها عبارت است از:

  • انواع درب ضد سرقت
  • انواع درب اتاقی
  • انواع درب داخلی
  • انواع درب های ضد حریق

اگر تمایل به دیدن نمونه کارهای بیشتر از این نمایندگی هستید به نمایندگی علی احمدی به آدرس: sinadarb.ahmadi مراجعه کنید.

خدمات سینا درب نمایندگی علی احمدی

درب های اتاقی

درب اتاق به درب هایی می گویند که با ارتفاع دو متر و ده سانتی متر وجود دارند و برای جدا کردن و متمایز کردن قسمت های داخلی ساختمان این درب ها مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها می توانند در زیباتر کردن دکوراسیون خانه تاثیرگذار باشند. این برند در زمینه تولید و فروش این نوع درب‌ها زبان زد است. اگر قصد خرید درب های اتاقی از برند سینا درب را دارید توصیه می کنیم با خیال راحت به نمایندگی جناب آقای علی احمدی مراجعه کنید.

درب های اتاقی

درب ضد سرقت برند سینا

درب های ضد سرقت میتواند امنیت شما را تامین کرده و خیال شما را از هرگونه سرقت راحت کند. این برند به صورت تخصصی در زمینه درب های ضد سرقت فعالیت میکند و در این زمینه درب های بسیار با کیفیتی تولید می‌کند. نمایندگی رسمی این برند در شیراز جناب آقای علی احمدی است که انواع درب های ضد سرقت از این برند در ابعاد و طرح های مختلف را به فروش می رساند.

آدرس و شماره تماس سینا درب نمایندگی علی احمدی در شیراز

آدرس: شیراز، کیان آباد، خیابان موعود، نبش کوچه 8 / شیراز، کیان آباد، جاده سید صفری، بعد از تالار نخل، سمت راست فرعی سوم

شماره تماس: 0917999604909363906381

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *