نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

نورپردازی نمای ساختمان در شیراز یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا بتوانید خانه یا آپارتمان خود را به شکل بهتری به دیگران نشان دهید. درواقع نورپردازی ساختمان (چه داخل آن و چه در بیرون آن) راهی برای نمایان کردن زیبایی خانه به بهترین وجه است. اگر شما در خانه خود از مواردی نورپردازی ساختمان استفاده کنید می توانید آن را تا حد زیادی بهتر از قبل نمایان سازید.

در این لیست از سایت شیراز کناف به بررسی تعدادی شرکت نورپردازی نمای ساختمان در شیراز می پردازیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و مدت زمان اجرای نورپردازی با شماره های موجود در جدول تماس گرفته و یا به نشانی محل کار این شرکت ها مراجعه کنید.

نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

لیست نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

نام نشانی شماره تماس
دکوراسیون داخلی اهورا شیراز، مشیر شرقی، بعد از مسجد امتیاز 07132324476
گروه صنعتی بناراز شیراز، بلوار بعثت، نبش فلکه سنگی، جنب کوچه 33 07136480669
دکوراسیون داخلی آدورا شعبه1: شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 24
شعبه2: شیراز تاچارا، روبروی پارک علوی
09174234888
گروه طراحی پارس شیراز، چهارراه ریشمک، مجتمع امیرکبیر، واحد 207 و 209 07138389078
گروه معماری آیتک شیراز، معالی آباد، خیابان دوستان ، بعد از کوچه 3، گروه معماری آیتک 07136354151
دکوراسیون نارون شیراز، فلکه گاز، ورودی دوم پاساژ انتظاری، نبش کوچه 13 07132299988
دکوراسیون داخلی لگو شیراز، پل معالی آباد، به سمت تاچارا، نبش کوچه 2، بلوار بهشت، جنب بانک سپه، کلینیک ساختمانی لگو 07136359903
دکوراسیون مچروم شیراز، خیابان بعثت، مقابل ورزشگاه حجاب 07136286740
دکوراسیون داخلی دکوراتور شیراز، 30متری سينما سعدی، انتهای ذوالانوار شرقی، روبروی درب ورودی پارکینگ مجتمع زیتون 07132342783
دکوراسیون داخلی بعد سوم شیراز، همت جنوبی، بعد از کوچه 2، جنب آرایشگاه شهناز 07136305048
دکوراسیون داخلی هیوا شیراز، چهارراه باغتخت، چهارراه اریا، خیابان اریا، جنب بانک صادرات، دکوراسیون هیوا 09025637472
07132277731
دکوراسیون داخلی گارنت شیراز، قدوسی غربی، بعد از کوچه 13. 07136276864
09025381008
خانه اشرافی شیراز، خیابان زرگری، ساختمان مدیکال (بعد از کوچه 18)، خانه اشرافی 07136266875
دکوراسیون نفیس شیراز، بلوار صنایع (بلوار میرزای شیرازی)، نبش کوچه 42 07136258460
09176752942
دکوراسیون داخلی کیان پلاست شیراز، بلوار پاسارگاد غربی، نرسیده به خیابان یقطین، ساختمان کیان پلاست 07138226925
07138221770
09131097906

هزینه نورپردازی نمای ساختمان در شیراز چقدر است؟

نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

برای اطلاع از هزینه نورپردازی نمای ساختمان در شیراز می توانید با شرکت های ساختمانی موجود در لیست بالا تماس بگیرید. در این زمان باید خواسته های خود و اهدافتان را از نورپردازی به آن ها بگویید تا کارشناسان این شرکت ها هزینه ها را به طور دقیق به شما بگویند.

البته در ادامه برخی از فاکتورهای اثرگذار بر قیمت نورپردازی نمای ساختمان را با شما به اشتراک می گذاریم.

  • از چه متریالی برای نورپردازی نمای ساختمان خود استفاده می کنید؟

اینکه لوازمی که برای نورپردازی نمای ساختمان خود به کار می برید کیفیت بالایی داشته باشد سبب می شود تا بتوانید ماندگاری و طول عمر آن ها را تضمین کنید. اما در این صورت هزینه هایی که خواهید پرداخت هم بالاتر خواهد رفت. اگر بخواهید می توانید از متریالی با کیفیت متوسط برای نورپردازی نمای ساختمان خود استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که در این صورت عمر آن ها هم به همان نسبت کاهش خواهد یافت.

اگر در انتخاب میان متریال با کیفیت و متریال با کیفیت پایین تر مشکل دارید می توانید از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی شیراز مشاوره بگیرید تا شما را در این مورد راهنمایی کنند.

  • میزان مهارت تکنسین های نورپردازی نمای ساختمان شما چقدر است؟

بعد از طراحی، نوبت به اجرای نمای ساختمان می رسد. کسی که مسئولیت اجرای طرح از پیش تعیین شده را دارد به اندازه طراح می تواند در خوب یا بد شدن نتیجه کلی موثر باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که مطمئن شوید شرکت مورد نظر شما ماهرترین شخصی را که در اختیار دارد برای کار شما بفرستد. طبیعی است که هزینه های شما در صورت بهره بردن از یک حرفه ای بیشتر خواهد شد.

  • متراژ نمای ساختمان شما چقدر است؟

البته شاید درست تر این باشد که بپرسیم: چند متر از نمای ساختمان خود را (و چند طرف آن را) می خواهید نورپردازی کنید؟ هر چه متراژ نمایی که می خواهید آن را نورپردازی کنید بیشتر باشد شما هم باید مبلغ بیشتری را برای آن بپردازید.

طریقه پیدا کردن بهترین شرکت نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

برای انجام این کار بهترین روش این است که نمونه کارهای همه شرکت های نورپردازی نمای ساختمان را مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید تشخیص دهید که آیا شرکت مورد نظر توانایی انجام کار نورپردازی نمای آپارتمان یا خانه شما را دارد یا نه.

همچنین نکات کلی هستند که شما می توانید با توجه به آن ها تشخیص دهید آیا شرکت مورد نظر برای همکاری جای مناسبی است یا نه؟

  • سابقه کار شرکت در نورپردازی نمای ساختمان

سابقه شرکتی که با آن همکاری می کنید می تواند بسیار کمک کننده باشد تا بتوانید کار نورپردازی ساختمان خود را به آن ها بسپارید. البته سابقه بیشتر در صورتی می تواند به معنای کیفیت بالاتر باشد که نمونه کارهای موفق تری ارائه کرده و مشتریان بیشتری از آن ها رضایت داشته باشند. برخی اوقات شما می توانید شرکت هایی با سابقه کار کمتر را پیدا کنید که کار با کیفیتی را به شما ارائه دهند.

در نظر داشته باشید برخی شرکت ها در یک زمینه خاص از دکوراسیون تجربه و مهارت دارند. مثلا اگرچه شرکتی تحت عنوان طراح دکوراسیون داخلی فعالیت می کند، اما اگر عمده فعالیت موفق او در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رستوران شیراز باشد، بهتر است قبل از قرارداد بستن با این شرکت با مجموعه های دیگری هم وارد مذاکره شوید.

  • تجربه تکنسین اجرای نورپردازی نمای ساختمان

دقت داشته باشید تا شرکتی که مسئولیت نورپردازی نمای ساختمان شما را بر عهده می گیرد بهترین و کاربلدترین تکنسین خود را برای کار شما بفرستد. این مورد را بیان می کنیم چون همانطور که گفتیم تکنسین ها از جمله مهم ترین عوامل تعیین کننده در کیفیت نورپردازی خانه شما هستند. هر چه تکنسین حرفه ای تر باشد کار شما با کیفیت بالاتری انجام خواهد شد.

در زمان نورپردازی به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

نورپردازی نمای ساختمان در شیراز

نکاتی هستند که اگر در زمان نورپردازی نمای ساختمان در شیراز به آن ها توجهی نداشته باشید ممکن است به ضررتان تمام شود.

  • به رنگ نور و شدت آن توجه کنید

نورپردازی انجام می شود تا بتوانید زیبایی خانه خود را تا حد زیادی بیشتر کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. حالا شرایطی را در نظر بگیرید که شما از نورهایی با رنگ نامتناسب با ساختمان و با شدت بالا استفاده می کنید. در این صورت محکم ترین ضربه ای که به ساختمان شما وارد می شود این است که نور چشم افراد را اذیت می کند و اگر از شما شکایت نکنند، توجه مثبتی هم به ساختمان شما نخواهند کرد.

  • طرز قرارگیری نور را مدنظر قرار دهید

اگر ساختمان زیبایی دارید مهم است که نورپردازی آن به شکلی انجام شود که شما مردم بتوانند زیبایی آن را ببینند. اما اگر در نمای ساختمان شما مشکلی وجود دارد یا اینکه برخی قسمت ها هنوز کامل نشده اند، بهتر است در نورپردازی این مورد را هم مد نظر قرار دهید.

  • از نورهایی استفاده کنید که برای ساختمان شما مناسب هستند

شما بهتر است از نورهایی برای ساختمان خود استفاده کنید که با نوع آن تناسب داشته باشند. مثلا اگر ساختمان شما بلند و مرتفع است می توانید از نورهایی استفاده کنید که خاصیت پرتابی نور را داشته باشند. یعنی بتوانند نور را روی سطح ساختمان شما قرار دهند.

  • لوازم نورپردازی فاصله مناسبی نسبت به هم داشته باشند

یکی دیگر از نکاتی که افراد حرفه ای آن را در زمان اجرا و افراد غیرحرفه ای در زمان تماشا به نورپردازی نمای ساختمان متوجه آن می شوند، توجه به فاصله لامپ ها و سایر وسایل نورپردازی نسبت به هم است. اگر این فاصله کمتر و یا بیشتر از میزان استاندارد شود، نورپردازی نمای ساختمان شما به هم خواهد خورد.

  • عناصر مختلف نمای ساختمان را برجسته کنید

نورپردازی به این دلیل به کار می رود که زیبایی های ساختمان را نمایش دهد. به همین دلیل بسیار مهم است که زیبایی های ساختمان برجسته باشند تا بتوان با استفاده از نورپردازی آن را نمایش داد.

آیا شما مشتری نورپردازی ساختمان هستید یا یک مجری آن؟ شما چه نکات دیگری را برای نورپردازی ساختمان به کار می برید؟ شما می توانید نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *