طراحی و اجرای پالدرایوم در شیراز

طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز؛ معرفی طراحان پالوداریوم

آیا به دنبال شرکت طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز هستید؟ اجازه دهید پیش از هر چیز یک سوال از شما بپرسیم. به طور کلی چقدر با طبیعت در ارتباط هستید و تا چه حد می خواهید که وقت خود را در طبیعت بگذارنید؟ احتمالا شما فرد طبیعت دوستی هستید که قصد طراحی و اجرای پالداریوم را دارید، آن هم برای خانه یا احتمالا محل کارتان.

به همین دلیل هم در این مقاله از سایت شیراز کناف تعدادی از بهترین شرکت های طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز را به شما معرفی می کنیم.

چطور در شیراز فروشگاه طراحی پالداریوم را پیدا کنیم؟

لیست بهترین طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 آکواریوم جزیره
(فروش انواع آکواریوم و ماهی های
آب شور و آب شیرین و پلنت)
شیراز – فرهنگ شهر، روبرو دادگستری، خیابان کسایی، اولین مغازه سمت راست 07136332648
2 آکواریوم پارسیان شیراز، میدان مطهری، ورودی مجتمع مسکونی رضوان، زیرزمین مسجدالزهرا 071-38430120
3 آکواریوم ماهیران شیراز، فلکه گاز، پارک آزادی 09179984871
4 آکواریوم آنجل شیراز، پل معالی آباد، پشت داروخانه دکتر رضائیان 071-36238238
5 آکواریوم برکه شیراز، ورودی شهرک آرین، رو به روی دبستان زهره 071-36241945
6 شیراز آکواریوم شیراز، خیابان زند، خیابان دهنادی 071-32221730
7 آکواریوم دیسکس شیراز، خیابان بریجستون، بعد از بیست متری کشوری 071-37245447
8 آکواریوم دنیای شیشه ای شیراز، خیابان بریجستون، کوچه اول، سمت چپ 071-37204119
9 آکواریوم دنیای زیر آب شیراز، پاساژ داش آکل 071-32230159
10 آکوا مارین شیراز، پاساژ داش آکل 09177155091
11 آکواریوم پیکاسو شیراز، پاساژ داش آکل 071-32225357
12 آکواریوم مهدی شیراز، چهارراه مشیر، صد متر به طرف قاآنی کهنه، سمت چپ،
جنب مسافرخانه ابوذر، زیر زمین
071-32230224
13 آکواریوم کاراییت شیراز، چهارراه مشیر، پاساژ بهار، طبقه سوم 071-32235538
14 آکواریوم نمو شیراز، چهارراه مشیر، جنب بانک صادرات 071-32333208
15 فارس آکواریوم شیراز، خیابان توحید، انتهای پاساژ بوشهری ها، طبقه دوم 09173134262
16 آکواریوم پارسیان شیراز، خیابان نادر، حدفاصل منوچهری و چهارراه پارامونت 071-32333331
17 آکواریوم خلیج فارس شیراز، بلوار استقلال، بلوار سیاحتگر، حدفاصل تقاطع اعتمادی و کوچه 28 071-38216619
18 آکواریوم اِلنینو شیراز، ایستگاه 1 زرهی، زیرزمین داروخانه دکتر سجادی 071-38329129

هزینه طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز چقدر است؟

طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز

پالداریوم را ممکن است به دلیل زیبایی آن بخواهید استفاده کنید. اما یک اقدام عقلانی پیش از طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز این است که تخمینی از هزینه های آن داشته باشید. البته هزینه طراحی پالداریوم مثل هر سازه دیگری متاثر از عوامل متعددی است. اگر می خواهید برای خود پالداریومی طراحی کنید بهتر این است که به نکات زیر توجه کنید.

  • در پالداریوم خود چه وسایلی را می خواهید استفاده کنید؟

همانطور که می دانید پالداریوم ترکیبی از زمین (و هر چه در آن است) و آب است. به همین دلیل شما می توانید طیف گسترده ای از گیاهان را برای پالداریوم خود انتخاب کنید. همچنین این امکان وجود دارد که جانوران آبزی متعددی را در پالداریوم خود نگه دارید.

اگر از لوازمی استفاده کنید که هزینه آن ها متوسط است، هزینه نهایی کار شما هم چندان بالا بخواهد بود. اما اگر بخواهید از گیاهان منحصر به فردی که بهای زیادی دارند استفاده کنید باید بدانید که هزینه های نهایی شما هم افزایش خواهد یافت.

  • مساحت پالداریوم شما چقدر است؟

وقتی می خواهید با شرکت های دکوراسیون داخلی شیراز برای طراحی و اجرای پالداریوم مذاکره کنید یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر داشته باشید این است که مساحت پالداریوم شما چقدر است. اگر می خواهید بخش عمده ای از خانه خود را با پالداریوم زیبا کنید، قطعا به هدف خود خواهید رسید؛ اما اینکه این زیباسازی چه بهایی برای شما داشته مهم است.

همچنین سبکی که در طراحی و اجرای پالداریوم شما اجرا می شود هم در تعیین قیمت آن اهمیت بسیار بالایی دارد. شما باید بدانید که هر چه سبک و طرح انتخابی شما پیچیده تر باشد، قطعا هزینه طراحی و اجرای آن بالاتر خواهد بود.

  • مجری طرح پالداریوم شما چقدر مهارت دارد؟

پالداریوم را می توان به عنوان یکی از مولفه های تزئینی خانه هم به حساب آورد. به همین دلیل اینکه آن را با چه کیفیتی طراحی و سپس اجرا کنید یک عامل تعیین کننده در زیبایی آن است.

به همین دلیل وقتی به فروشگاه های آکورایوم در شیراز مراجعه می کنید باید مراقب باشید که کسانی که تجربه کافی در طراحی و اجرای پالداریوم را دارند کار شما را انجام دهند.

البته شما می توانید با تماس گرفتن با شماره های ذکرشده و یا مراجعه حضوری به فروشگاه ها و شرکت های طراحی پالداریوم از قیمت خدمات آن ها مطلع شوید.

چطور بهترین ارائه دهنده طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز را تشخیص دهیم؟

همانطور که در جدول فوق هم به اختصار نوشتیم فروشگاه های متعددی هستند که طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز را ارائه می دهند. اگر شما می خواهید از خدمات آن ها استفاده کنید بهتر است با تعدادی از بهترین موردهای آن ها ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب می توانید علاوه بر هزینه های خدمات هر فروشگاه، از کیفیت انجام آن ها هم اطلاع کسب کنید.

در نهایت شما با داشتن اطلاعاتی مثل هزینه و کیفیت انجام کار هر فروشگاه و نیز در نظر گرفتن اهداف خود از داشتن پالداریوم می توانید تصمیم بگیرید کدام یک از آن ها برای شما مفید تر است.

آیا حضور پالداریوم در خانه مفید است؟

شاید بهتر باشد پیش از هر چیز به شما بگوییم که نگهداری از پالداریوم در مقایسه با آکواریم کاری بسیار آسان تر است. چون در پالداریوم جانوران آبزی و گیاهانی که در آن قرار دارند با هم همزیستی مناسبی دارند و نیازی نیست شما برای مراقبت از این سازه کار خاصی انجام دهید.

این در حالی است که آکواریوم نیاز به مراقبت زیادی دارد و در صورت کوتاهی در انجام مسئولیت های خود ممکن است جانوران آبزی آکواریوم شما جان خود را از دست بدهند و علاوه بر فقدان آن ها از نظر مالی هم متضرر شوید.

اصلی ترین دلیل حضور پالداریوم در خانه هم این است که به این ترتیب شما می توانید بین خود و طبیعت ارتباط نزدیک و سازنده ای برقرار کنید. شاید چند ماه یا چند سال طول بکشد تا بتوانید به لب ساحل یا رودی بروید. اما با پالداریوم می توانید در هر لحظه ای طبیعت را در کنار خود داشته باشید.

شما چه فکر می کنید؟ به نظر شما چرا باید در خانه هایمان پالداریوم داشته باشیم؟ آیا نکته ای در مورد طراحی و اجرای آن وجود دارد که بخواهید با ما و مخاطبانمان به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *