طراحی و اجرای نورگیر در شیراز

طراحی و اجرای نورگیر در شیراز + آدرس و شماره تلفن

طراحی و اجرای نورگیر در شیراز می تواند به شما کمک کند فضای داخلی خانه یا محل کار خود را به جای بهتر و دلبازتری تبدیل کنید. چون در این صورت می توانید با طبیعتی که خارج از خانه شما وجود دارد ارتباط برقرار کنید و به نوعی طبیعت را به دل خانه خود بیاورید. به همین دلیل باید کار طراحی و اجرای نورگیر در خانه یا محل کار خود را به گروهی بسپارید که به خوبی از عهده انجام آن بر می آیند.

در این لیست از سایت شیراز کناف به بررسی تعدادی از بهترین شرکت هایی که طراحی و اجرای نورگیر در شیراز را انجام می دهند می پردازیم. با ما همراه باشید.

لیست شرکت های طراحی و اجرای نورگیر در شیراز

نام نشانی شماره تماس
دکوراسیون داخلی باردو شیراز، خیابان خاکشناسی، نبش کوچه 5 07132292715
دکوراسیون گارنت شیراز، قدوسی غربی، بعد از کوچه 13. 07136276864
دکوراسیون داخلی کیان پلاست شیراز، بلوار پاسارگاد غربی، نرسیده به خیابان یقطین، ساختمان کیان پلاست 07138226925
07138221770
دکو شاین شیراز، خيابان زرهی، 50 متر بعد از خيابان باغ حوض، بسمت شبان، بعد از بانک سپه مركزی، جنب مهمانسرای ارتش 09173235400
گروه طراحی پارس شیراز، چهارراه ریشمک، مجتمع امیرکبیر، واحد 207 و 209 07138389078
گروه ساختمانی متالون شیراز، خیابان فرهنگ شهر، نبش خیابان روزبه، ساختمان اتوسان، طبقه 8، واحد 16 07136531487
دکوراسیون داخلی رویال دکور شیراز، سی متری سینماسعدی، نبش چهارراه ذوالانوار 07132342499
دکوراسیون داخلی رادا شیراز، زرگری، نبش کوچه 9 07136290293

نورگیر

نورگیر، که به آن پنجره سقفی یا اسکای‌لایت نیز گفته می‌شود، نوعی پنجره است که در سقف خانه نصب می‌شود و نور طبیعی را به داخل خانه هدایت می‌کند. نورگیرها می‌توانند در هر قسمتی از سقف خانه نصب شوند، اما معمولاً در اتاق‌های نشیمن، حمام، آشپزخانه و راهروها استفاده می‌شوند.

هزینه طراحی و اجرای نورگیر در شیراز چقدر است؟

طراحی و اجرای نورگیر در شهر شیراز

هزینه طراحی و اجرای نورگیر در شیراز بسته به عوامل متعددی می تواند افزایش یا کاهش یابد. در زمان استفاده از خدمات طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز بهتر است به این مورد توجه ویژه داشته باشید و از نقشی که هر المان در هزینه های نهایی بازی می کند مطلع باشید.

در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های تاثیرگذار بر هزینه طراحی و اجرای نورگیر در شیراز را بررسی می کنیم.

  • لوازم مورد استفاده شما چه کیفیتی دارند؟

بسیار مهم است که بدانید لوازمی که برای ساخت نورگیر استفاده می کنید چه کیفیتی دارند. اگر وسایل مورد استفاده شما کیفیت بالایی داشته باشند متعاقبا هزینه های بیشتری را متحمل خواهید شد. البته در این صورت شما کار با کیفیت تری را هم تحویل می گیرید که دوام و ماندگاری آن قابل توجه است. در صورتی که بخواهید از متریال با کیفیت متوسط استفاده کنید ممکن است که ظاهر کار (از دور!) تفاوتی با کار با کیفیت بالا نداشته باشد اما در بلند مدت تفاوت های آن دو خود را نشان خواهند داد. مثلا شما می توانید از لیست نجاری های شیراز بر حسب نیاز خود یکی از نجاری هایی را انتخاب کنید که کاری خوب با هزینه بالا انجام می دهند یا نجاری را انتخاب کنید که هزینه متوسطی از شما می گیرند، اما کیفیت کاری که می کنند (در این حالت چوب های مورد نیاز برای نورگیر) هم تا حد مشخصی کاهش خواهد یافت.

  • سطح مورد استفاده شما برای نورگیر چقدر است؟

اینکه در کدام قسمت های خانه می خواهید نورگیر ایجاد کنید و نورگیری که می خواهید استفاده کنید خود چه مساحتی دارد عامل دیگری است که به صورت مستقیم بر قیمت نهایی کار تاثیر می گذارد. هر چه این سطح وسیع تر باشد، طراح باید وقت بیشتری بر روی طراحی نورگیر بگذارد. همچنین مجری طرح هم باید زمان بیشتری را برای پیاده کردن طرح اختصاص دهد. پس طبیعی است که در این صورت هزینه ها افزایش پیدا کند.

  • سبکی که در طراحی نورگیر استفاده می کنید چه است؟

سبک مورد استفاده شما می تواند یک مسئله مجزا در زمان استفاده از خدمات طراحی و اجرای نورگیر در شیراز باشد. مثلا اگر بخواهید از سبک کلاسیک استفاده کنید، ممکن است تزئینات و نقش های غیرضروری بر روی نورگیر سبب افزایش قیمت نهایی شود. از طرفی استفاده از سبک مینیمال در این صورت می تواند سبب شود که نه تنها کار شما در مدت زمان کوتاه تری انجام شود، بلکه هزینه های کمتری هم برای شما ایجاد خواهد شد.

چطور بهترین شرکت طراحی و اجرای نورگیر در شیراز را پیدا کنیم؟

چندین نکته کلی وجود دارد که در زمان پیدا کردن بهترین شرکت طراحی و اجرای نورگیر در شیراز می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند. در ادامه این موارد را بررسی می کنیم.

  • شرکتی را انتخاب کنید که در زمینه طراحی نورگیر و اجرای آن در شیراز سابقه کار کافی داشته باشد

ممکن است شما با شرکت هایی برخورد کنید که دکوراسیون داخلی را انجام می دهند اما در سابقه آن ها نمی توان طراحی و اجرای نورگیر را پیدا کرد. در مورد چنین شرکت هایی باید با احتیاط کامل عمل کنید. چون چنین شرکتی ممکن است نتواند از پس طراحی و اجرای نورگیر برای خانه یا محل کار شما بربیاید.

  • مجری طرح شما تخصص زیادی داشته باشد

بعد از اینکه بهترین شرکت را برای طراحی و اجرای نورگیر در شیراز انتخاب می کنید باید بهترین تکنسین آن شرکت را هم پیدا کنید و شرکت را موظف کنید تا او را برای اجرای نورگیر شما بفرستند. شما برای پیدا کردن مجری طرح برتر می توانید نمونه کارهای مجریان متعددی را با هم مقایسه کنید. هر کدام که از مجریان که نمونه کار قوی تری داشت برای همکاری انتخاب کنید.

حضور نورگیر چه کمکی به دکوراسیون خانه می کند؟

ایجاد نورگیر در خانه ضروری نیست، اما حضور آن در خانه می تواند تا حد زیادی به بهبود دکوراسیون خانه کمک کند. شاید به طریقی بتوان نقش نورگیر را با نقش پالداریوم در خانه پیوند زد. هیچ کدام برای خانه ضروری نیستند اما شما می توانید با داشتن هر کدام از این دو به نوعی با طبیعت ارتباط بیشتری برقرار کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لیست طراحی و اجرای پالداریوم در شیراز مراجعه کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *