طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه در شیراز

طراحی و اجرای فروشگاه در شیراز

در این لیست از سایت شیراز کناف به بررسی تعدادی از بهترین شرکت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز می پردازیم. برای اینکه بتوانید از میان آن ها دست به انتخاب بزنید باید با خدمات همه آن ها و شرایط استفاده از خدمات (قیمت و مدت زمان تحویل کار و …) آشنا شوید. برای این منظور می توانید با شماره های گذاشته شده در جدول تماس برقرار کنید.

لیست بهترین طراحی مغازه در شیراز

نام نشانی شماره تماس
دکوراسیون داخلی رزلند شیراز، بلوار استقلال، تقاطع بعثت، جنب دندانپزشکی حکمت 07136499171
دکوراسیون نارون شیراز، فلکه گاز، ورودی دوم پاساژ انتظاری، نبش کوچه 13 07132299988
دکوراسیون داخلی رویال دکور شیراز، سی متری سینماسعدی، نبش چهارراه ذوالانوار 07132342499
دکوراسیون داخلی کارا شیراز، بلوار امیرکبیر، روبروی باغ جنت، مجتمع تجاری ایرانیان، طبقه اول واحد F3 09174448838
خانه اشرافی شیراز، خیابان زرگری، ساختمان مدیکال (بعد از کوچه 18)، خانه اشرافی 07136269523

طراحی و اجرای فروشگاه در شیراز با چه قیمتی انجام می شود؟

طراحی و اجرای مغازه در شیراز

احتمالا خودتان می دانید که اگر بخواهید طراحی و اجرای فروشگاه در شیراز را انجام دهید، قیمت نهایی کار شما به عوامل متعددی وابسته خواهد بود. برخی از این عوامل در ادامه بیان خواهند شد.

  • تخصص مجری طرح شما چقدر است؟

اینکه کسی که کار شما را انجام می دهد تا چه حد در انجام کار خود تبحر داشته باشد یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی است. مسلما هر چه فرد حرفه ای تر باشد پروژه طراحی و اجرای دکور فروشگاه شما را با کیفیت بالاتری انجام می دهد. اما آنچه واضح است این است که برای انجام این کار قیمت بالاتری هم درخواست داده و دستمزد بیشتری طلب می کند.

پس اگر می خواهید کار با شرکت هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز فعالیت دارند کار کنید بهتر است ابتدا از مهارت تکنسین آن ها سوال بپرسید. چون ممکن است آن ها قیمتی متوسط را به شما پیشنهاد دهند، اما کیفیت کار مچری بسیار پایین باشد.

  • مساحت فروشگاه یا مغازه شما چقدر است؟

ممکن است شما فروشگاه لباس فروشی یا مغازه لبنیاتی داشته باشید. اگرچه هر کدام از این محل ها دکور مخصوص به خود را دارند اما یک ویژگی در میان آن ها مشترک است. آن هم اینکه هر چه مساحت محل مورد نظر برای طراحی بیشتر باشد کار شما هزینه بر تر خواهد شد.

در این مرحله از کار ممکن است برخی از افراد با مشورت افراد ذی صلاح به این نتیجه برسند که تنها بخشی از کار را به دست طراحان دکور بسپارند و از اجرای دکور در سایر قسمت ها چشمپوشی کنند. در این زمان باید در نظر داشته باشید که اگر چنین کاری هماهنگی کلی دکور فروشگاه یا مغازه شما را به هم بزند، نتیجه کار بدتر از دکور نکردن آن خواهد بود.

پس بهتر است در این مورد هم با دقت کافی عمل کنید.

  • از چه سبکی می خواهید استفاده کنید؟

اینکه چه سبکی را برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه خود تعیین می کنید می تواند به صورت مستقیم در قیمت پایانی کار موثر باشد.

اگر در دکوراسیون مغازه یا فروشگاه خود از سبک مینیمال استفاده کنید، قاعدتا به دلیل استفاده کمتر از جزئیات گاها گران قیمت هزینه نهایی شما کاهش می یابد. البته این به معنی کاهش توجه مشتریان به شما و فروشگاه تان نخواهد بود، اگر کار طراحی دکور مینیمال را به خوبی انجام دهید.

چطور بهترین شرکت طراحی و اجرای فروشگاه در شیراز را پیدا کنیم؟

شما می توانید برای پیدا کردن شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز که مناسب شما باشد با همه ی شرکت هایی که نام آن ها را در این جدول آورده ایم تماس بگیرید. در این زمان شما می توانید خدمات ارائه شده توسط آن ها و قیمت پیشنهادیشان را با بودجه خودتان مقایسه کنید تا ببینید آیا آن شرکت برای شما مناسب است یا نه.

همچنین بهتر است در این زمینه به چند نکته کلی هم دقت داشته باشید.

اول اینکه با شرکت هایی وارد مذاکره شوید که تجربه پرباری در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز را دارند. ممکن است برخی شرکت ها تنها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تجربه کار داشته باشند که در اینصورت توصیه می کنیم با دقت بیشتری برای کار با آن ها وارد عمل شوید.

همچنین باید مطمئن شوید شرکت مورد نظر شما کسی را که در زمینه طراحی و اجرای فروشگاه عملکرد مناسبی دارد برای شما بفرستد. بر روی این مسئله تاکید می کنیم چون تکنسین ها تا حد زیادی بر نتیجه کار تاثیر دارند و باید در انتخاب آن ها  دقت کافی داشت.

چند سبک برای طراحی داخلی مغازه در شیراز وجود دارد؟

شما می توانید فروشگاه خود را به چند سبک کلی طراحی کنید. در ادامه برخی از این سبک ها را معرفی می کنیم.

  • سبک کلاسیک

این سبک بیشتر مناسب برای فروشگاه هایی است که محصولاتی در ارتباط با گذشته را به فروش می رسانند.

  • سبک مدرن

سبک فوق برای کسانی مناسب است که علاوه بر ارائه محصولات مرتبط با دوره مدرن علاقه به جلب توجه جوانان و دنبال کنندگان مد روز دارند.

جمع بندی طراحی داخلی فروشگاه در شیراز

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک کردیم تا بتوانید با تعدادی از مراکز طراحی داخلی فروشگاه در شیراز آشنا شوید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت طراحی داخلی فروشگاه در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *