طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز

طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز

در این مطلب از سایت شیراز کناف به معرفی بهترین فروشگاه ها و شرکت های طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز می پردازیم. در جدولی که در ادامه مشاهده می فرمایید اطلاعات آدرس و شماره تماس، نحوه خدمات دهی و همچنین هزینه طراحی و اجرای TV Wall مدرن و شیک میپردازیم.

بهترین مراکز طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 دکوراسیون داخلی جلوه سازی شیراز، بلوار قدوسی شرقی، کوچه 4، فرعی 4/7، ساختمان پدر 09354403045
2
دکوراسیون داخلی ایرانیان شیراز، بلوار امیرکبیر، روبروی باغ جنت، مجتمع ایرانیان 09173188894
3 شرکت بهینه سازان شیراز، خیابان ستارخان، بین کوچه 6 و 8 09177574727
4 دکوراسیون داخلی برنا شیراز، ستارخان، بین کوچه 3 و 5، مجتمع تجاری بهاران 07136269258

هزینه طراحی تی وی وال در شیراز چقدر است؟

هزینه طراحی تی وی وال های مدرن و شیک  بر اساس اندازه فیزیکی تی وی وال تعیین می‌شود. همچنین نوع متریال های استفاده شده در هنگام اجرای تی وی وال (مانند چوب، فلز، شیشه و …) ، وع نورپردازی بر روی هزینه طراحی و اجرا تاثیر گذار خواهد بود.

طرح و طراحی: هزینه طراحی بر اساس سطح پیچیدگی و جزئیات طرح و طراحی تی وی وال تعیین می‌شود. طرح‌های پیچیده‌تر هزینه بیشتری ممکن است داشته باشند. لازم به ذکر است  هزینه‌ های مربوط به مشاوره در مورد نصب تی وی وال نیز باید مدنظر قرار بگیرد. به طور کلی، برای محاسبه هزینه طراحی تی وی وال، بهتر است با متخصصان و شرکت‌های طراحی تی وی وال در شیراز تماس بگیرید تا هزینه بسته به نیازها و مشخصات مدنظرتان بررسی شود.

طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز

مشاوره طراحی تی وی وال در شیراز

برای دریافت مشاوره قبل  از طراحی و اجرای تی وی روم های مدرن در شیراز می توانید به صفحه اختصاصی مراکز ذکر شده در جدول ابتدای این لیست مراجعه کنید و از طریق گزینه “چت آنلاین” با بهترین شرکت ها و فروشگاه ها مشاوره دریافت کنید.

همچنین می توانید به سراغ بهترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی شیراز بروید و از آنها نیز در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

نمونه تی وی وال های مدرن و شیک

طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز تی وی وال در شیراز طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز طراحی و اجرای تی وی وال در شیراز طراحی و اجرای تی وی وال Tv wallدر شیراز

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *