طراحی دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز

طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز

در این لیست از سایت شیراز کناف به معرفی بهترین شرکت های طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز می پردازیم. این مسئله از آن جهت حائز اهمیت است که هر دو مکان یادشده پذیرای تعداد زیادی از مراجعان هستند.

بیمارانی که به مطب ها و کلینیک های زیبایی و پزشکی مراجعه می کنند نیاز دارند تا در فضایی آرامبخش حضور داشته باشند. به این ترتیب هر چه محیط یک مطب آرامش بیشتری به بیمار بدهد، روند درمان او سریع تر طی خواهد شد و این در کیفیت کار پزشکان هم تاثیرگذار خواهد بود.

لیست بهترین طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز

نام نشانی شماره تماس
دکوراسیون داخلی دکوراتور شیراز، 30متری سينما سعدی، انتهای ذوالانوار شرقی، روبروی درب ورودی پارکینگ مجتمع زیتون 07132342783
دکوراسیون داخلی برنا شعبه 1: شیراز، ستارخان، بین کوچه 3 و 5، مجتمع تجاری بهاران
شعبه 2: شیراز، بلوار امیرکبیر، رو به روی باغ جنت، مجتمع تجاری ایرانیان، واحد b26
09173027547
دکوراسیون داخلی اوزیر نمایشگاه: شیراز، بلوار بعثت، بین کوچه 27 و 29
کارخانه: شیراز، میانرود، کیان آباد، بیست متری صنعت، سوله پنجم، سمت راست
07136481171
دکوراسیون گارنت شیراز، قدوسی غربی، بعد از کوچه 13. 07136276864
گروه معماری آیتک شیراز، معالی آباد، خیابان دوستان ، بعد از کوچه 3، گروه معماری آیتک 07136354151
گروه طراحی پارس شیراز، چهارراه ریشمک، مجتمع امیرکبیر، واحد 207 و 209 07138389078
دکوراسیون داخلی هیوا شیراز، چهارراه باغتخت، چهارراه اریا، خیابان اریا، جنب بانک صادرات، دکوراسیون هیوا 09025637472
دکوراسیون داخلی اهورا شیراز، مشیر شرقی، بعد از مسجد امتیاز 09906609580
دکوراسیون نفیس شیراز، بلوار صنایع (بلوار میرزای شیرازی)، نبش کوچه 42 07136258460
دکوراسیون داخلی رویال دکور شیراز، سی متری سینماسعدی، نبش چهارراه ذوالانوار 07132342499
دکوراسیون داخلی باردو شیراز، خیابان خاکشناسی، نبش کوچه 5 07132292715
دکوراسیون داخلی لگو شیراز، پل معالی آباد، به سمت تاچارا، نبش کوچه 2، بلوار بهشت، جنب بانک سپه، کلینیک ساختمانی لگو 07136359903
دکوراسیون داخلی کارا شیراز، بلوار امیرکبیر، روبروی باغ جنت، مجتمع تجاری ایرانیان، طبقه اول واحد F3 09174448838

هزینه طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز و اجرای آن چقدر است؟

طراحی کلینیک پزشکی و مطب در شیراز

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز بسته به عوامل متعددی می تواند کم یا زیاد شود. در ادامه برخی از این موارد موثر را با هم بررسی می کنیم.

  • متراژ مطب زیبایی یا کلینیک پزشکی شما چقدر است؟

از خدمات هر کدام از شرکت های دکوراسیون داخلی شیراز که استفاده کنید، مساحت بنای شما در افزایش یا کاهش هزینه ها تاثیر مستقیم دارد. هر چه بنای مطب یا کلینیک پزشکی شما بیشتر باشد می توان با قطعیت گفت که هزینه های طراحی آن هم با افزایش مواجه خواهد شد.

  • سبک طراحی مطب شما چگونه است؟

سبکی که در مطب خود استفاده می کنید به صورت مستقیم ارتباط زیادی با هزینه های تقریبی انجام طراحی آن دارد. البته نکته ای که باید در نظر داشت این است که در کلینیک های پزشکی و اماکن مشابهی که مراجعان آن اغلب بیمار هستند به کارگیری سبک های بسیار نوآورانه ممکن است ایده مناسبی نباشد. چون افراد نیاز دارند تا در این محل ها هیچ نگرانی ای جز بیماری خود نداشته باشند. بنابراین به عنوان مثال یک طراحی پیچیده ممکن برای کلینیک پزشکی اقدام مناسبی نیست.

همچنین به عنوان مثال اگر سبک دکوراسیون مطب شما مدرن است بهتر است از مبل های راحت و البته مدرنی استفاده کنید که با سایر اجزای مطب در هماهنگی باشد. به همین دلیل می توانید از لیست بهترین مبل فروشی های شیراز لوازم مناسب برای خود را پیدا کنید.

  • متریال مورد استفاده شما چه کیفیتی دارد؟

همیشه کیفیت لوازمی که در اجرای طرح های داخلی خود به کار می گیرید تاثیر زیادی در افزایش یا کاهش قیمت آن ها دارد. البته باید در نظر داشته باشید که مطب های پزشکان و کلینیک های درمانی تفاوت ویژه ای با دیگر اماکن به ظاهر مشابه دارند. شما به عنوان میزبان موظفید راحتی مراجعان خود را در نظر بگیرید. پس بهتر است که لوازمی با کیفیت بالا را در اختیار آن ها قرار دهید.

آیا طراحان داخلی بیمارستان در شیراز می توانند کلینیک زیبایی را هم طراحی کنند؟

ممکن است بخواهید کلینیک زیبایی خود را طراحی کنید و شک داشته باشید که آیا می توانید آن را به طراحان مطب و کلینیک پزشکی سپرد یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم مطب های پزشکی معمولا کمتر شباهتی به کلینیک های زیبایی دارند. بنابراین اگر طراح مورد نظر شما تا به حال تنها مطب های کوچک پزشکی را طراحی کرده است، بهتر است با دقت بیشتری کار خود را به او بسپارید.

اما باید در نظر داشته باشید که طراحان کلینیک های پزشکی معمولا با پروژه های بزرگی سر و کار دارند. این افراد اگرچه ممکن است کلینیک های زیبایی را طراحی نکرده باشند اما به هر حال با کار در فضای بزرگ آشنایی دارند. به همین دلیل ممکن است شما بتوانید کار طراحی کلینیک زیبایی خود را به این افراد بسپارید.

چطور بهترین شرکت طراحی مطب و کلینیک پزشکی را پیدا کنیم؟

در لیست حاضر از سایت شیراز کناف تعدادی از بهترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز را معرفی کرده ایم. اما شما در نهایت تنها با یکی از این شرکت ها قرار است وارد همکاری شوید.

به همین دلیل برای اینکه تشخیص دهید کدام یک از این شرکت ها بیش از بقیه برای شما مناسب هستند بهتر است اطلاعات بیشتری درباره همه آن ها به دست آورید. شما می توانید با مراجعه حضوری به آدرس های ذکرشده یا با تماس با شماره هایی که در جدول آورده ایم شرکت مناسبی را برای طراحی مطب و کلینیک پزشکی خود پیدا کنید.

جمع بندی مراکز طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی در شیراز

در این لیست از شیراز کناف تعدادی از مراکز طراحی داخلی مطب و کلینیک پزشکی شیراز را به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت طراحی داخلی مطب در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *