ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

چه کاغذ دیواری را با مبلمان ست کنیم؟

چه کاغذ دیواری را با مبلمان ست کنیم؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افرادی که هماهنگی اجزای دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار اهمیت زیادی برایشان دارد می پرسند. در این مقاله از شیراز کناف با ما همراه باشید تا ایده هایی برای ست کردن کاغذ دیواری و مبل ها در خانه را به شما آموزش دهیم.

چه کاغذ دیواری را با مبلمان ست کنیم؟ معرفی روش ها

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها که یکی از محصولات پرطرفدار این روزهای بازار دکوراسیون داخلی هستند، نقش مهمی در چگونه به نظر رسیدن خانه دارند. شما می توانید با انتخاب مناسب از فروشگاه های کاغذ دیواری شیراز و ایجاد هارمونی بین کاغذ دیواری و مبلمان، دکوراسیون داخلی خانه خود را رونقی دوباره دهید.

در ادامه ایده هایی را برای ایجاد هماهنگی بین کاغذ دیواری و مبلمان بیان خواهیم کرد.

هماهنگی بین مبلمان و کاغذ دیواری به روش روستیک

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

این روش برای خانه هایی کاربرد دارد که به سبک روستیک دکوربندی شده اند. برای هماهنگی کاغذ دیواری و مبلمان می توانید:

 • کاناپه ای به رنگ قهوه ای یا سبز را در کنار کاغذ دیواری های گلدار استفاده کنید

ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان سلطنتی

همانطور که می دانید مبلمان سلطنتی را بیشتر برای ایجاد جلوه ای لوکس و لاکچری در خانه ها به کار می بریم. برای اینکه بتوان کاغذ دیواری را با آن هماهنگ کرد، بهتر است از انواع زرق و برق دار آن استفاده کنید.

 • کاغذ دیواری های شاین دار و اکلیلی می توانند انتخاب های مناسبی باشند
 • اگر دکوراسیون سبک فرانسوی را در خانه خود به کار می برید می توانید از کاغذ دیواری هایی با رنگ های بنفش و سبز نیز بهره بگیرید

توجه داشته باشید که به کار بردن کاغذ دیواری هایی تماما به رنگ بنفش یا سبز می تواند سبب دلگیر شدن دکوراسیون داخلی خانه های شما شود. به همین دلیل در انتخاب آن ها هوشمندانه عمل کنید.

به کارگیری متناقضانه کاغذ دیواری و مبلمان برای جذابیت بیشتر

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

ممکن است شما در خانه خود از مبل هایی با طرح و رنگ ساده استفاده کرده باشید. برای اینکه جذابیت دکور خانه خود را افزایش دهید می توانید به استفاده از کاغذ دیواری هایی که طرح هایی شلوغ دارند روی بیاورید. این اختلاف سبک سبب می شود تا دکوراسیون داخلی شما بیشتر به چشم بیاید.

البته برای اینکه بتوانید به صورت حرفه ای کاغذ دیواری ها و مبلمان را در کنار هم به کار ببرید پیشنهاد می کنیم از توصیه های مشاوران دکوراسیون داخلی شیراز استفاده کنید.

مبلمان تیره رنگ را با کاغذ دیواری های روشن هماهنگ کنید

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

باید بدانید در صورتی که مبل های شما رنگ های تیره دارند، به کوچک به نظر رسیدن فضا و دلگیر شدن آن دامن می زنند. برای اینکه بتوانید تاثیر منفی رنگ های تیره مبلمان را خنثی کنید، استفاده از کاغذ دیواری های رنگ روشن ایده بسیار مناسبی است.

شما می توانید کاغذ دیواری هایی به رنگ روشن و طرح هایی ساده را در خانه هایی با متراژ پایین به کار بگیرید تا هارمونی بین کاغذ دیواری و مبلمان ایجاد شود.

در کنار مبلمان رسمی کاغذ دیواری گلدار استفاده کنید

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

شاید در ابتدا این ایده کمی عجیب به نظر برسد، اما باید بدانید که مبلمان رسمی جوی سنگین بر اتاق یا پذیرایی حاکم می کند. برای تلطیف فضا می توانید کاغذ دیواری های گلدار را در آن به کار بگیرید.

همچنین برای ایجاد هارمونی می توانید کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که در رنگ با مبلمان هماهنگی دارند. مثلا اگر مبلمان شما به رنگ قهوه ای است، به کار بردن کاغذ دیواری با رنگ مکمل قهوه ای توصیه می شود.

برای ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان می توانید طیف های گوناگون یک رنگ را به کار بگیرید

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

نیازی نیست که حتما برای ایجاد هارمونی میان کاغذ دیواری و مبل های خانه یا دفتر کار از یک رنگ در آن ها بهره بگیرید. گاهی شما می توانید از طیف های رنگی متعددی برای انجام این کار کمک بگیرید. مثلا:

 • در صورتی که مبلمان شما به رنگ آبی سرمه ای یا آبی کبالت هستند، می توانید کاغذ دیواری هایی به رنگ آبی پاستیلی یا آبی پودری به کار بگیرید

سبک کاغذ دیواری و مبلمان مطابقت داشته باشند

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان به آن توجه کافی داشته باشید تطابق سبک آن دو است.

 • به کار بردن کاغذ دیواری هایی با سبک کلاسیک و شکل ظاهری برگرفته از دوره های تاریخی مختلف می تواند در کنار مبل های کلاسیک منبت کاری شده مناسب باشد
 • همچنین کاغذ دیواری های ساده در کنار مبلمان ساده می توانند ایجاد یک دکوراسیون داخلی مینیمال جذاب کنند

ست کردن مبل و کاغذ دیواری با رنگ های مکمل

ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری

به کارگیری کاغذ دیواری و مبلمانی با رنگ های مکمل می توانند به شما کمک کنند تا فضای دلنشینی را به دکوراسیون داخلی خود بدهید. شما می توانید تناسب لازم را برای ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری با رنگ های مکمل ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که معنای مکمل بودن استفاده صرف از رنگ های ساده و خنثی نیست. بلکه شما می توانید توامان از کاغذ دیواری های طرح دار استفاده کنید و آن ها را مکمل مبلمان خود کنید.

برای اینکه بتوانید مبل های مناسبی را در تناسب با کاغذ دیواری های خانه خود به کار ببرید می توانید از مبل فروشی های شیراز دیدن کنید.

روش ست کردن کاغذ دیواری با مبل طوسی 

شما می توانید از مبل های طوسی رنگ به عنوان گزینه ای مدرن و زیبا برای به کارگیری در خانه های خود استفاده کنید. کاغذ دیواری هایی که معمولا مناسب برای رنگ طوسی مبل ها هستند، شامل موارد زیر می شوند:

 • کاغذ دیواری های گل دار رنگ روشن مثل صورتی
 • سفید
 • زرد پاستیلی
 • زرد خردلی
 • یاسی

شما همچنین می توانید در کنار مبل های قهوه ای رنگ خانه خود، کاغذ دیواری های سبز روشن نعنایی را هم به کار بگیرید. داشتن فضایی لوکس را هم می توانید با استفاده از کاغذ دیواری های طلایی در کنار مبلمان قهوه ای تجربه کنید.

ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان زرشکی

به کار بردن کاغذ دیواری کرم رنگ در کنار مبلمان زرشکی ایده ای جذاب است که دکوراسیون داخلی خانه شما را از این رو به آن رو می کند.

جمع بندی ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان

در این مقاله از شیراز کناف روش هایی را برای ست کردن کاغذ دیواری و مبلمان در خانه معرفی کردیم. شما می توانید با به کار بردن این شیوه ها دکوراسیون داخلی چشم نوازتری داشته باشید. از اینکه تا انتها ما را همراه کردید سپاسگزاریم.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *