ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی دارید؟ آیا می دانستید که سرویس بهداشتی را می توان یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه برای طراحی دکوراسیون داخلی به حساب آورد. به همین دلیل هم بسیار مهم است که بر روی بهبود آن وقت بگذاریم.

در این مقاله از سایت شیراز کناف ایده هایی برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

در ادامه ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی شما که می تواند کمک کننده باشد را معرفی می کنیم. اگر می خواهید دکور این قسمت از خانه خود را به شکل بهتری انجام دهید می توانید به طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز مراجعه کنید.

اهمیت رنگ برای طراحی سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

تغییر رنگ سرویس بهداشتی می تواند یکی از مهم ترین مواردی باشد که برای بهبود دکور داخلی سرویس های بهداشتی خود می توانید استفاده کنید. شما با رنگ مناسبی از بهترین فروشگاه های رنگ فروشی شهر شیراز خریداری می کنید می توانید حس و حال تمام سرویس بهداشتی را عوض کنید.

البته به این شرط که در زمان استفاده از رنگ ها، استاد نقاش کاربلدی را هم برای انجام آن در نظر بگیرید.

البته به جز این نکات دیگری هم هستند که می توانند در زمان رنگ زدن اهمیت داشته باشند. مثلا اینکه شما چه رنگی را انتخاب می کنید و رنگ انتخابی شما مات یا براق است هم می تواند در زیبا شدن کار تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

کاغذ دیواری برای طراحی دکور سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

امیدواریم تا این لحظه فکر نکرده باشید که نمی توان کاغذ دیواری ها را برای سرویس های بهداشتی به کار برد. چون به کار بردن انواع خاصی از کاغذ دیواری ها در سرویس های بهداشتی سبب می شود تا جذابیت آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

شما می توانید با به کار بردن کاغذ دیواری هایی که هم با سبک کلی خانه شما هماهنگ باشند و هم برای فضای سرویس بهداشتی شما مناسب باشند، تا حد زیادی به بهبود دکور آن کمک کنید.

نقش کمدها در دکوراسیون سرویس های بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس های بهداشتی

کمدها هر کجا که باشند می توانند تاثیر به سزایی در زیبایی آن منطقه داشته باشند. سرویس های بهداشتی هم می توانند فضای مناسبی برای کمدها باشند. فرقی ندارد که سرویس بهداشتی شما کوچک باشد یا بزرگ، کمدها می توانند به روش های متعددی به زیبا تر کردن آن ها کمک کنند.

اگر سرویس بهداشتی خانه شما کوچک است، می توانید یک کمد جمع و جور را در آن قرار دهید تا همه وسایل مورد نیاز برای سرویس بهداشتی را در آن نگه داری کنید.

همچنین اگر می خواهید که سرویس بهداشتی بزرگ خانه خود را به طریق خوبی دکور کنید، یک راه آن می تواند استفاده از کمدهایی باشد که علاوه بر زیبایی بصری، فضای سرویس بهداشتی را تا جای مناسبی اشغال کند.

نکته ای که باید در زمان استفاده از کمد در سرویس بهداشتی در نظر داشته باشید این است که حتما سبک کمد دیواری های خود را متناسب با دیگر لوازم موجود در خانه تان انتخاب کنید.

شما می توانید برای تهیه کمد به بهترین فروشگاه های کمد و دراور شیراز مراجعه کنید.

قفسه ها می توانند به دکور سرویس بهداشتی نظم بدهند

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

استفاده از قفسه ها در سرویس های بهداشتی به خصوص در زمانی که شما سرویس کوچکی دارید سبب می شود تا بتوانید نظم را دوباره به آن برگردانید. قفسه ها می توانند به عنوان مکملی برای کمدها عمل کنند.

قفسه های دیواری معمولا بدون اینکه نیاز به جای اضافی داشته باشند به شما این امکان را می دهند از همه فضای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید وسایل بیشتری را در آن قرار دهید.

استفاده از شمع در دکور داخلی سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

در صورتی که می خواهید دکور داخلی سرویس بهداشتی خانه خود را نسبت به سایر سرویس های بهداشتی متمایز کنید می توانید از اکسسوری های گوناگون برای آن استفاده کنید.

یکی از مواردی که می توانید در دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده کنید شمع است. شمع اگرچه یک عنصر کوچک به حساب می آید اما می تواند تا حد زیادی در زیبایی سرویس بهداشتی نقش ایفا کند. به خصوص اگر سعی کنید نور مصنوعی داخل سرویس را تا جای ممکن کاهش دهید تا این نور بیشتر خودش را نشان دهد.

استفاده از گیاهان در دکور سرویس بهداشتی

ایده طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

در قسمت قبل درباره استفاده از اکسسوری ها در سرویس های بهداشتی صحبت کردیم. یکی از بهترین انواع اکسسوری که می توانید آن ها را در سرویس بهداشتی خانه خود به کار ببرید، گیاهان هستند.

در صورتی که شما سرویس بهداشتی بزرگی دارید می توانید گیاهانی را در سرویس بهداشتی خود به کار ببرید که ابعاد زیادی دارند.

اما حتی اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است هم می توانید از گیاهانی با ابعاد کوچکتر استفاده کنید.

نکته ای که باید در این زمان در نظر داشته باشید این است که گیاهانی را به کار ببرید که به نور زیادی نیاز نداشته باشند. چون معمولا سرویس های بهداشتی طوری ساخته می شوند که نورگیر نداشته باشند.

جایگاه روشویی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

یکی از دیکر مواردی که می توان به اهمیت آن در زیبا کردن سرویس بهداشتی اشاره کرد، روشویی و آینه است.

روشویی و آینه بخشی جدایی ناپذیر از هر سرویس بهداشتی در هر خانه ای هستند. اما آیا همه ی روشویی و آینه ها شبیه به هم هستند؟

قطعا خیر. برخی از افراد که سرمایه های کلان دارند می توانند برای روشویی و آینه سرویس های بهداشتی هم هزینه های زیادی کنند. اما برای زیباسازی روشویی های خانه خود نیاز نیست که حتما چنین هزینه های گزافی کنید. شما می توانید با داشتن خلاقیت روشویی و آینه ای زیبا برای سرویس بهداشتی خود طراحی کنید.

در این زمینه هم توجه داشته باشید که باید روشویی و آینه را مطابق با سبک کلی دکوراسیون داخلی خانه خود به کار برید.

علاوه بر  موارد فوق یکی از مهم ترین مواردی که می توانید با استفاده از آن ها دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه های خود را به شکل مناسبی بهبود دهید توالت فرنگی های با کیفیت جذابی است که در آن به کار می برید. برای خرید این لوازم می توانید به مراکز فروش توالت فرنگی در شیراز مراجعه کنید.

نورپردازی سرویس بهداشتی

ایده برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

یکی دیگر از مواردی که رعایت کردنش می تواند تفاوت زیادی در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه شما ایجاد کند نورپردازی است. شما می توانید با نورپردازی مناسب حتی سرویس بهداشتی خود را بزرگتر از آنچه که واقعا هست به چشم دیگران بیاورید.

به همین دلیل هم می توان نورپردازی را یکی از مهم ترین ارکان در طراحی دکور برای هر قسمتی از خانه به حساب آورد.

ایده هایی را برای طرح دکور سرویس های بهداشتی مطرح کردیم. در صورتی که می خواهید به صورت اصولی این کار را انجام دهید می توانید به لیست طراحی سرویس بهداشتی در شیراز مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت شیراز کناف تعدادی از ایده های مربوط به طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی را برای شما برشمردیم. شما می توانید با توجه به شرایط مالی و سبک کلی خانه خود، مواردی که فکر می کنید برای شما مفید هستند را به کار ببرید.

در ضمن اگر شما خود در زمینه طراحی سرویس بهداشتی تجربه ای دارید که می تواند به ما کمک کند می توانید آن را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *