جوشکاری های شیراز

لیست جوشکاری های شیراز | بهترین جوشکار در شیراز

جوشکاری از گذشته برای اتصال دو قطعه فلزی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در حقیقت ساخت لوازم فلزی بودن جوشکاری صنعتی در شیراز امکان پذیر نخواهد بود. برای جوشکاری های هر چند کوچک به افراد متخصص و با مهارت نیاز خواهید داشت تا کار را با دقت عمل هر چه تمام تر به پایان برسانند. جوشکاری های شیراز در زمره امور تخصصی جا دارند که به هیچ عنوان نمی تواند از سوی افراد نابلد ارائه شود. از این رو در این مطلب بهترین جوشکار در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین جوشکاران شیراز

به نقل از ویکی پدیا جوشکاری (به انگلیسی: Welding) یکی از روش‌های ساخت است که هدف آن اتصال دائمی مواد مهندسی از قبیل فلز، سرامیک، پلیمر و کامپوزیت به‌ یکدیگر است و این کار معمولاً از طریق ایجاد حرارت بالا و ذوب ماده و سپس سرد کردن برای ایجاد جوش انجام می‌شود. پس توصیه می کنیم این کار را به دست جوشکاران متخصص که اطلاعات آنها را در جدول زیر درج کرده ایم بسپارید.

بهترین جوشکاران شیراز

لیست جوشکاری های شیراز

نام نشانی شماره تماس
جوشکاری پارس آرگون شیراز، فرهنگ شهر، خیابان زنبق 09173023325
جوشکاری شیراز آرگون شیراز، بلوار امیرکبیر، نبش خیابان باغ حوض، کوچه 18 07138206194
جوشکار سیار شیراز 09335700358

جوشکاری سیار در شیراز

جوشکاری سیار می‌تواند در زمانی که به اتصال فلزات نیاز مبرم دارید به شما کمک کند. از آنجایی که بسیاری از مشکلات منزل قابل ارجاع به کارگاه های جوشکاری نیست میتوانید از بهترین جوشکاران سیار که اسامی آنها در جدول فوق آورده شده است کمک بگیرید. به عنوان مثال زمانی که نرده بالکن شما دچار مشکل شده باشد، شما نمی توانید آن را برای تعمیر به هیچ کارگاهی بسپارید. پس کارگاه باید به سراغ شما بیاید و در همینجاست که کاربرد جوشکاری سیار برای شما نمایان می‌شود.

جوشکاری سیار در شیراز

برخی از خدمات جوشکاران سیار شیراز

 • انجام خدمات جوشکاری و برشکاری در محل
 • سـاخت انواع درب و پنجره
 • ساخت انواع حفاظ و نرده
 • ساخـت انواع سایبان و آلاچیق
 • ساخت انواع پله و پل
 • نصب انواع جاقفلی
 • انجام برشکاری و هوابرش
 • تیرآهن کشی

کاربردهای جوشکاری

 • اتصال دو فلزی یا غیر فلزی
 • انجام تعمیرات جوشکاری: از جمله ی این تعمیرات می توان به تعمیرات ماشین آلات کشاورزی و مخازن اشاره کرد
 • ایجاد پوشش: برای ایجاد لایه محافظ

با مراجعه به جوشکاری های شیراز می توانید از کاربردهای دیگر این مهارت در زندگی روزمره مطلع شوید و نیازهای خود را برطرف کنید.

انواع جوشکاری صنعتی

عمده فعالیت این حرفه در کارگاه های درب و پنجره سازی شیراز است. در ادامه با انواع جوشکاری های صنعتی آشنا می‌شوید:

جوشکاری آرگون شیراز

یکی از خدمات بسیار تخصصی جوشکاری در شیراز، جوشکاری آرگون است. به همین دلیل تنها افراد متخصص از پس آن بر خواهند آمد.برای اتصال لوله های تحت فشار و جوش دادن صفحات نازک و ظریف کاربرد دارد و صنایع دریایی، نظامی و پتروشیمی از آن بهره می برند.

جوشکاری فرفورژه

فرفوژه ها می توانند در نرده های دیوار، بالکن، حتی مبلمان و تخت مورد استفاده قرار بگیرند. به همین خاطر در صورتی خرابی و یا سفارش ساخت شما می توانید از جوشکاری فرفوژه کمک بگیرید.

جوشکاری پلاستیک

فرآیند ایجاد پیوند مولکولی بین دو پلاستیک سازگار با هم این نوع جوشکاری است. جوش حاصل از دو پلاستیک معمولاً مقاومت بالاتری را ارائه می دهد و در بسیاری موارد کاربرد دارد.

جمع بندی جوشکاری های شیراز

در این لیست از شیراز کناف تعدادی از جوشکاری های شیراز را به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت جوشکاری در شیراز 1403 را بگیرید.

سپاس از توجه شما.

اشتراک‌گذاری