نمایندگی کولر آبی جنرال سون در شیراز

نمایندگی کولر آبی جنرال سون در شیراز

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک می کنیم تا بتوانید با تعدادی نمایندگی کولر آبی جنرال سون در شیراز آشنا شوید. برای استعلام قیمت انواع کولر آبی برند جنرال سون در شیراز کافی است با شماره های درون جدول زیر تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

کولر آبی جنرال سون در شیراز

نام نشانی شماره تماس
فروشگاه پارس کولر هاشمی شیراز، بلوار امیرکبیر، خیابان سجاد 24 09177098148
ایران کولر شیراز، تقاطع بلوار امیرکبیر و بلوار سیاحتگر
شیراز انرژی شیراز، خیابان شوریده شیرازی، بعد از خیابان طالبان 07132357903

برند کولر جنرال سون

کولر جنرال سون یکی از برندهای شناخته شده در بازار ایران است که به تولید و عرضه انواع کولر آبی می پردازد. این برند با ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب، توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

برخی از ویژگی های کولرهای آبی جنرال سون عبارتند از:

بدنه مقاوم: کولرهای آبی جنرال سون از بدنه ای مقاوم از جنس فلز گالوانیزه ساخته شده اند که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم هستند.
پوشال های با کیفیت: در کولرهای آبی جنرال سون از پوشال های با کیفیت بالا استفاده می شود که به خنک شدن بهتر هوا کمک می کنند.
موتور پرقدرت: کولرهای آبی جنرال سون مجهز به موتورهای پرقدرت هستند که می توانند هوای خنک را به طور یکنواخت در محیط پخش کنند.
پمپ آب قوی: پمپ آب قوی در کولرهای آبی جنرال سون، آب را با سرعت و قدرت به پوشال ها می رساند و به خنک شدن بهتر هوا کمک می کند.
ظاهری زیبا: کولرهای آبی جنرال سون در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شوند و می توانند به زیبایی دکوراسیون منزل شما بیافزایند.

خرید کولر آبی جنرال سون در شیراز

شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت روز انواع کولر آبی جنرال سون در شیراز را بگیرید. با بررسی اطلاعات کامل هر کولر می توانید در مورد انتخاب محصول مناسب خود تصمیم بگیرید. کارشناسان فروش اطلاعات هر مدل از کولرهای جنرال سون را در اختیار شما قرار می دهند. در  ادامه انواع مدل های این برند کولر آبی را به شما معرفی می کنیم.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 280: این مدل دارای ظرفیت 2800 CFM است و برای فضاهای با متراژ 15 تا 20 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 280 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 310: این مدل دارای ظرفیت 3100 CFM است و برای فضاهای با متراژ 18 تا 25 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 310 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 350: این مدل دارای ظرفیت 3500 CFM است و برای فضاهای با متراژ 22 تا 30 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 350 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 380: این مدل دارای ظرفیت 3800 CFM است و برای فضاهای با متراژ 25 تا 35 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 380 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 550: این مدل دارای ظرفیت 5500 CFM است و برای فضاهای با متراژ 35 تا 45 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 550 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

کولر آبی جنرال سون مدل GS 750: این مدل دارای ظرفیت 7500 CFM است و برای فضاهای با متراژ 50 تا 60 متر مربع مناسب می باشد. کولر آبی جنرال سون مدل GS 750 از نوع پوشالی بوده و دارای موتور موتوژن می باشد.

برای خرید کولر آبی جنرال سهند در شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

جمع بندی خرید کولر آبی جنرال سون در شیراز

مراکز خرید کولر آبی جنرال سون در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع کولر آبی جنرال سون را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *