کولر آبی مهیاسان در شیراز

نمایندگی محصولات مهیاسان در شیراز | کولر | هیتر

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک می کنیم تا بتوانید با تعدادی نمایندگی محصولات مهیاسان در شیراز آشنا شوید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر استعلام قیمت انواع کولر آبی و هیتر برقی مهیاسان در شیراز را بگیرید. با ما همراه باشید.

نمایندگی محصولات مهیاسان در شیراز

نام نشانی شماره تماس
آذر تهویه شیراز، بلوار سفیر جنوبی، خیابان عشایر، نبش کوچه 8 09178979917

برند مهیاسان

گروه تولیدی مهیا که از سال 1378 در اصفهان شروع به فعالیت کرده است محصولات متنوعی در زمینه سرمایشی و گرمایشی از جمله انواع هیتر های کارگاهی گازی و نفتی، انواع هیتر گازی و برقی، انواع کوره های هوای گرم (گازی – گازوئیلی – دوگانه سوز) و انواع کولر های آبی پوشالی و سلولزی تولید می کند.

گروه مهیا جهت گسترش و توسعه پايدار در همه زمينه ها تلاش خواهد نمود تا با بکارگیری تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از شیوه های نوین طراحی فصل نوینی در صنعت تاسيسات كشور ایجاد نماید.

خرید محصولات مهیاسان در شیراز

مراکز خرید کولر و بخاری مهیاسان در شیراز را در جدول بالا آورده ایم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت روز انواع محصولات مهیاسان در شیراز را بگیرید.با مراجعه حضوری به فروشگاه های نام برده شده کارشناسان به شما کمک می کنند تا بتوانید اطلاعات کاملی درباره کولر آبی و هیتر برقی مهیاسان به دست آورید. در ادامه انواع محصولات مهیاسان را به شما معرفی می کنیم.

  • هیتر گازی
  • هیتر برقی
  • کولر آبی
  • کولر سلولزی

برای خرید کولر آبی کلار صنعت یزد شیراز به لینک درج شده مراجعه کنید.

جمع بندی خرید کولر و هیتر برقی مهیاسان در شیراز

مراکز خرید محصولات برند مهیاسان در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت انواع کولر آبی و هیتر برقی مهیاسان در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *