نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز

نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

شیرآلات یکی از مهمترین رکن های موجود در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … است. برند شیرآلات شایان با بهره گیری از بروزترثین متد تولید شیرآلات توانسته جایگاه خوبی در بازار فروش داشته باشد. اگر به دنبال نمایندگی های فعال شیرآلات شایان در شیراز هستید به جدول زیر مراجعه کنید.

شركت شایان مصمم است تا در راستای تحقق این هدف بزرگ و مقدس حضور موثر و مفید داشته باشد؛ لذا با به كارگیری تمامی ظرفیت های موجود و استفاده از اندیشه مدیران و مشاوران باتجربه اقدام به برنامه ریزی جامع دراین خصوص نموده است میتوان گفت یکی از علل های اصلی که رضایت مشتریان خود را توانسته تاکنون حفظ کند توجه به همین اصل است. برای خرید محصولات شایان باید به نمایندگی های فعال شیرآلات شایان در شیراز مراجعه کنید تا هم جنس اصلی را خریداری کرده و هم بتوانید از خدمات پس از فروش این برند معتبر استفاده کنید. در نظر داشته باشید که محصولات شایان با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و دارای استاندارهای بین المللی است.

نمایندگی فعال شیرآلات شایان در شیراز

لیست نمایندگی های شیرآلات شایان در شیراز

نام آدرس شماره تماس
بازرگانی پویان سپهر شیراز شیراز، بلوار رحمت، حد فاصل چهارراه عدالت و سر سپاه 07138251992
تجهیزات نوین ساختمانی لارکو شیراز شیراز، عفیف آباد، بعد از مجتمع ستاره فارس 07136483630
گروه مدام (پورسجادی) شیراز شیراز، پل معالی آباد، ابتدای بلوار میرزای شیرازی، روبروی بانک صادرات 07136240000
فروشگاه شیرآلات سلمان شیراز شیراز، بلوار سلمان فارسی، روبروی بسیج 07137308690
تجهیزات بهداشتی ساختمانی کیمیا شیراز  شیراز، خیابان مشیر، خیابان برق، روبروی درمانگاه ولی عصر 07132339395

نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز

نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز با بهره گیری از با استعداد ترین متخصصان داخلی و تجربه مهندسین خارجی تاسیس شده است. شیرآلات شایان نامی آشنا در بین تمام مردم است. این برند توانسته در این چندین سال رضایت مشتریان خود را در بالا ترین حد ممکن نگه دارد. شیرآلات شایان به عنوان بزرگترین کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی در خاورمیانه است. تاکید این کارخانه همواره بر روی کیفیت میباشد. در جدول زیر نمایندگی های فعال شیرآلات شایان در شیراز قرار گرفته است.

اگر به دنبال دیگر برندهای شیرآلات بهداشتی هستید میتوانید به فروشگاه های معتبر در این زمینه که اطلاعات آنها در لینک درج شده قرار گرفته است مراجعه کنید.

نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز

محصولات برند شایان

کارخانه شایان در زمینه های مختلفی فعایت دارد. از جمله محصولات اصلی برند شایان میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • شـیرآلات علم یونیکا
  • شیرآلات خاص و فانتزی شایان
  • شیـرآلات اهرمی شایان
  • شیرآلات کلاسیک شایـان
  • شیرآلات توکار

خدمات پس از فروش شیرآلات شایان در شیراز

شرکت شیرآلات شایان داشتن محصولی بدون عیب و نقص را حق مصرف کننده می داند و همواره تلاش میکند تا بتواند اصول مشتری مدایری را رعایت کرده و نام خود را با افتخار در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی به کار ببرد. در این راستا شیرآلات شایان کلیه محصولات را تا 5 سال گارانتی می نماید تا مصرف کننده با خیالی آسوده نسبت به خرید محصولات شرکت اقدام نمایند. اگر از نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز خرید کنید نه تنها از اصالت کالا مطمئن خواهید بود بلکه میتوانید باز خدمات پس از فروش این برند معتبر نیز استفاده کنید.

قیمت شیرآلات شایان در شیراز

شیرآلات شایان با کیفیت و استاندارهای بین المللی تولید می‌شود. در نمایندگی شیرآلات شایان در شیراز میتوانید تنوع محصولات را به راحتی مشاهده کرده و مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. قیمت شیرآلات شایان بسته به نوسانات بازار میتواند متفاوت باشد. میتوانید برای اطلاع از قیمت شیرآلات انتخابی از این برند با شماره های مندرج در جدول فوق تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری