لیست شرکت بازسازی ساختمان در شیراز

لیست شرکت بازسازی ساختمان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

بازسازی خانه با توجه به افزایش قیمت خانه های نوساز و همچنین تمایل مردم به زندگی زیباتر و امن تر این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. شما می توانید برای انواع نیازها مثل کهنه بودن ساختمان و از کار افتادن سازه ها دست به بازسازی خانه در شیراز بزنید. حتی اگر کوراسیون و نقشه خانه را دوست ندارید می توانید با یک نقشه تازه، خانه ای نو خلق کنید و رنگ و رویی تازه به ساختمان قدیمی محل زندگی خود بدهید.

لیست شرکت های بازسازی ساختمان در شیراز

ردیفنام شرکتآدرسشماره تماس
1ژوبین دکورشیراز، بلوار بعثت، بین کوچه 8 و 1007136476835
2دکوراسیون داخلی لگوشیراز، پل معالی آباد به سمت تاچارا، بلوار بهشت، مجتمع تجاری ارکیده07136359903
3گالری دکوراتشیراز، ابتدای بلوار استقلال، نبش کوچه 407132335594
4آتلیه معماری احمدرضا روزبهشیراز، قدوسی غربی، روبروی بانک ملی، ساختمان آجرنما، طبقه دوم09120750930
5گروه معماری واحهشیراز، معالی آباد، بعد از ورودی سوم گلدشت معالی آباد07136341960
6دفتر مهندسی طراحی ساختمان مهندس فاطمه بهاریشهرصدرا، خیابان پاسداران، روبروی پمپ گاز، ساختمان یاقوت، طبقه دوم، واحد چهار07136431253
7گروه طراحی پازلشعبه یک : چهار راه ریشمک، ساختمان امیرکبیر، طبقه زیر زمین، واحد 113
شعبه دو : چهار راه ریشمک، سر نبش کوچه 20 باهنر شمالی، طبقه فوقانی فروشگاه اوستا
07138388024
07138428111
8دکو شاینشیراز، خیابان ذوالانوار شرقی، نبش کوچه 1207132305018
9دفتر فنی مهندسی شیراز ملکشیراز، میدان آزادی ( فلکه گاز )، ابتدای خیابان جهاد سازندگی07132273004

اصول بازسازی ساختمان چیست؟

از اصول بازسازی ساختمان می‌توان به اهمیت برنامه‌ریزی برای پروژه اشاره کنیم؛ سعی کنید برنامه کاملا مشخص داشته باشید و هزینه‌ها را واقعی حساب کنید. اگر در این زمینه تبحر ندارید، حتماً از خدمات شرکت‌های مشاور حرفه‌ای استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید. اسامی این شرکت ها در شهر شیراز را در جدول فوق آورده ایم.

بازسازی خانه شیراز به چه صورت است؟

بازسازی خانه زمانی انجام می شود که شما به هر دلیلی بدون از نو ساختن منزل قصد تغییرات و یا نو کردن آن را دارید. بازسازی می تواند نو کردن خانه های بسیار قدیمی باشد و یا حتی تغییر ساخت و ساز داخلی یک خانه نو.

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

  • بازسازی و مرمت بخش های اصلی که در استحکام بنا تاثیر دارد.
  • مرمت و بازسازی قسمت های قابل دید برای زیبایی و نوسازی تجهیزات ساختمان

قوانین بازسازی ساختمان چیست؟

یکی از مهم‌ترین مسائل در هر پروژه ساختمانی، اطلاع از قوانین سازمان‌ها و نهاد‌های ناظر بر امر ساخت و ساز، مانند شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان است. در قوانین بازسازی ساختمان آمده است اگر قصد انجام تغییرات جزئی در نما یا وضعیت داخلی ساختمان را دارید، نیاز هیچ‌گونه مجوزی نداریم، در حالی که اگر تغییرات مورد نظر ما کلی‌تر و در قسمت‌های اصلی سازه یا ترکیب بنای اصلی باشد، باید از شهرداری برای این تغییرات مجوز بگیریم. برای مثال انجام هرگونه تغییر در دیوار‌های اصلی، وضعیت راه پله‌ها، وضعیت پارکینگ و … نیازمند اخذ مجوز از شهرداریست.

قوانین بازسازی ساختمان چیست؟

دلایل بازسازی کردن ساختمان چیست؟

همانطور که می دانید سازه های قدیمی پس از مدتی سست شده و نمی توانند دربرابر حوادثی مانند زلزله مقاوم بوده و امنیت اعضای خانه را حفظ کنند. به همین جهت شما باید جهت بازسازی ساختمان شیراز اقدام کرده و این مشکلات را حل کنید.

دلیل دیگری که می تواند بازسازی خانه های قدیمی را توجیه کند ارزش خانه های نوساز در نزد مردم است.

یکی دیگر از دلایل بازسازی خانه های قدیمی شیراز می تواند تلاش برای نگهداری آن ها باشد. شما با بازسازی منزل شیراز می توانید عمر منزل خود را برای سال ها بعد تضمین کند.

و دلیل آخر برای بازسازی منزل می تواند تغییر دکوراسیون باشد. در بسیاری از خانه های قدیمی به عنوان مثال آشپزخانه اوپن تعریف نشده است و این در حالی است که آشپزخانه اوپن بخش مهمی از هر آشپزخانه مدرنی است.

هزینه بازسازی خانه در شیراز چقدر است؟

هزینه بازسازی منزل به دلیل عوامل مختلف برای هر پروژه متفاوت است و این امر تعیین استانداردی برای هزینه بازسازی خانه را دشوار می‌کند. بنابراین برای شفافیت بیشتر، لازم است که درک روشنی از عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان داشته باشیم. که عبارتند از:

  • مدت زمان پروژه
  • مصالح مورد استفاده
  • شرایط محیطی محل بازسازی
  • دستمزد متخصصان

اگر قصد نوسازی ساختمان خود را دارید با شرکت های مشارکت در ساخت شیراز در ارتباط باشید. اسامی این شرکت ها در لینک درج شده قرار گرفته است.

اشتراک‌گذاری