شرکت های خدمات عایق کاری ساختمان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

بهترین شرکت عایق کاری ساختمان در شیراز کجاست؟ چرا باید عایق بندی کنیم؟ امروزه که بحث صرفه‌جویی در انرژی داغ است، عایق‌کاری یا عایق بندی ساختمان‌ها جهت حفظ محیط زیست و آسودگی بیشتر، از واجبات است. در این کطلب به این سوالات پاسخ داده می شود. همچنین در جدول زیر بهترین شرکت های عایق کاری در شهر شیراز را معرفی خواهیم کرد.

عایق کاری ساختمان شیراز

در سال های اخیر روند رو به رشد استفاده از انرژی های فسیلی، بشر را با کمبود این منابع طبیعی مواجه کرده است. از این رو این روزها صرفه جویی در منابع انرژی یکی مهمترین اصول در ساختمان سازی به حساب می آید و سازندگان به منظور کاهش مصرف انرژی و پرهیز از هدررفت آن سعی می کنند ساختمان ها را عایق بندی کنند. عایق بندی راهکاری بسیار ایده آل برای کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی است و مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. بهترین شرکت های خدمات عایق کاری ساختمان شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس در جدول زیر آورده ایم

عایق کاری ساختمان شیراز

لیست بهترین شرکت های عایق کاری ساختمان در شیراز

نام فروشگاه نشانی شماره تماس
شرکت ایزوگام شرق دنیا
بازرگانی درخشان
دفتر فروش اول: شیراز، بلوار استقلال (زرهی)، روبروی شرکت گاز، نبش کوچه 44
شعبه 2: فسا، بلوار مهمانسرا، نبش کوچه 5، ایزوگام دنیا
07138436307
09170270001
09170260001
09172135809
شرکت فوم شیمی شیراز، چهار راه ریشمک، مجتمع امیرکبیر، واحد 304 07138388389
09177155300
07138388423
مجموعه شركتی آب و خاک سازان شيراز، ستارخان، نبش كوچه 13، ساختمان داريوش، طبقه چهارم 07136491890
فناوری نوین ساختمان شیراز، بلوار امیر کبیر، چهار راه ریشمک، مجتمع تجاری امیر کبیر، واحد 306 07138389122
عایق کاری دلخانی شیراز، بلوار ولایت، وزیرآباد، بعد از پمپ بنزین، بریدگی اول، سمت چپ 07137228324
مجموعه شركتی آب و خاک سازان شيراز، ستارخان، نبش كوچه 13، ساختمان داريوش، طبقه چهارم 07136491890
فناوری نوین ساختمان شیراز، بلوار امیر کبیر، چهار راه ریشمک، مجتمع تجاری امیر کبیر، واحد 306 07138389122
عایق کاری دلخانی شیراز، بلوار ولایت، وزیرآباد، بعد از پمپ بنزین، بریدگی اول، سمت چپ 07137228324

برترین عایق کاران ساختمان در شیراز چه کسانی هستند؟

همانطور که قبلا نیز گفته شد، عایق کاری یک از مهمترین اصول ساختمان سازی در جهت جلوگیری از اتلاف انرژی است. پس اگر عایق کار خوب در شیراز نمی شناسید و یا نمی‌دانید برای عایق کاری خانه یا ساختمان به کدام شرکت مراجعه کنید وب سایت شیراز کناف در جدول فوق برترین عایق کاران ساختمانی در این شهر را معرفی کرده است.

برترین عایق کاران ساختمان در شیراز

چرا باید عایق بندی کنیم؟

انجام این تکنیک در جهت: کاهش اتلاف انرژی، کاهش آلودگی صوتی، حفاظت از ساختمان در برابر آتش سوزی، افزایش دوام سازه و ایجاد آسایش گرمایشی و سرمایشی برای ساکنین موثر است. نکته قابل توجه این است که شرکت های بازسازی ساختمان در شیراز نیز از عایق کاران حرفه ای در جهت جلوگیری از تلاف انرژی کمک میگیرند، پس اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید به لینک درج شده مراجعه کنید.

مزایای عایق کاری ساختمان

مزایای اقتصادی:

 • کاهش مصرف انرژی: عایق کاری ساختمان با جلوگیری از اتلاف گرما در زمستان و سرمایش در تابستان، به طور قابل ملاحظه ای مصرف انرژی را کاهش می دهد. این امر منجر به صرفه جویی در هزینه های قبوض گاز و برق می شود.
 • افزایش عمر مفید ساختمان: عایق کاری ساختمان با محافظت از مصالح در برابر عوامل جوی مانند رطوبت، گرما و سرما، عمر مفید ساختمان را افزایش می دهد. این امر به معنای تعمیرات و نگهداری کمتر و در نتیجه صرفه جویی در هزینه ها است.
 • افزایش ارزش ملک: ساختمان های عایق بندی شده به طور کلی ارزش ملک بیشتری دارند. این امر به این دلیل است که خریداران مایل به پرداخت هزینه بیشتر برای ساختمانی هستند که از نظر انرژی کارآمد باشد و هزینه های نگهداری کمتری داشته باشد.

مزایای غیر اقتصادی:

 • افزایش آسایش ساکنین: عایق کاری ساختمان با ایجاد دمای ثابت و مطبوع در داخل ساختمان، آسایش ساکنین را افزایش می دهد. این امر به ویژه در آب و هوای گرم و سرد مهم است.
 • کاهش آلودگی صوتی: عایق کاری ساختمان می تواند به کاهش آلودگی صوتی ناشی از ترافیک، کارخانه ها و سایر منابع خارجی کمک کند.
 • حفاظت از محیط زیست: با کاهش مصرف انرژی، عایق کاری ساختمان به محافظت از محیط زیست کمک می کند. این امر به دلیل کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و سایر آلاینده ها است.

چه نوع عایقی انتخاب کنیم؟

عوامل موثر بر نوع و میزان عایق مورد استفاده در ساختمان‌ها به شرح زیر است:

 • هدایت حرارتی
 • حساسیت به رطوبت
 • میزان مقاومت در برابر فشار
 • سهولت نصب
 • دوام
 • سهولت تعویض
 • اثربخشی
 • اشتعال‌پذیری
 • سمیت
 • مقاومت در برابر قارچ و میکروب

هایق کاری یکی از مراحل ساختمان سازی است که باید به آن توجه زیادی کرد، چرا که هر گونه کوتاهی در انجام این مرحله از ساختن ساختمان ممکن است شما را با مشکلات زیادی روبرو کند. به همین دلیل ما تلاش کرده ایم بهترین عایق کاران و شرکت های تخصصی در این زمینه را در این مطلب به شما معرفی کنیم.

جمع بندی شرکت های خدمات عایق کاری ساختمان در شیراز

شرکت های خدمات عایق کاری ساختمان در شیراز را در این لیست از شیراز کناف به شما معرفی کردیم. برای استعلام قیمت خدمات عایق کاری ساختمان در شیراز 1403 می توانید با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

هر گونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما

اشتراک‌گذاری