بهترین برند ابزار در ایران

بهترین برند ابزار در ایران + معرفی3 برند برتر جهان

بهترین برند ابزار در ایران را می شناسید؟ آیا برای شما هم پیش آمده که بخواهید مشکلات خانه تان را با ابزارهای خانگی خودتان حل کنید؟

در این مقاله از شیراز کناف به شما تعدادی از معتبرترین برندهای ابزار که در ایران به فروش می روند را معرفی می کنیم. شما می توانید برای اطلاع از هزینه ها و مشاوره آنلاین به نمایندگی های فروش این ابزارها در شهر خود مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

چگونه می توان بهترین نوع ابزار را در بازار ایران خریداری کرد؟

بهترین برندهای ابزار در ایران

برای اینکه بتوانید بهترین برند ابزار را خریداری کنید نیاز است تا به نکاتی کلی توجه کنید. شما می توانید برای انجام این کار از نکاتی که در ادامه می آیند استفاده کنید.

ابزاری بخرید که کاربرد آن را می دانید و به آن احتیاج دارید

شاید این تیتر به نظر شما کاملا واضح و بدیهی باشد، اما برخی از افراد نکات دیگری مثل تخفیف را هم در زمان خرید ابزار مد نظر قرار می دهند. به طور کلی بهتر است از خود بپرسید آیا ابزاری که الان می خرم در مقاطع زمانی مشخص به کارم می آید یا صرفا همین دفعه به آن احتیاج دارم.

بهتر است ابزارهایی که به آن ها نیاز مداوم ندارید را خریداری نکنید. اما اگر واقعا به آن ها نیاز دارید می توانید از فروشگاه های ابزار و یراق در شهر شیراز تهیه نمایید.

طول عمر ابزار را بررسی کنید

برای اینکه طول عمر یک ابزار را بررسی کنید مطمئن ترین راه این است که آن ابزار را تهیه کرده و خودتان کیفیت و طول عمرش را بررسی کنید! اما می دانیم که مطمئن ترین راه لزوما بهترین راهکار مقابل شما نیست.

شما می توانید از فروشندگان معتبری که در ابزارفروشی ها مشغول به کار هستند بخواهید تا شما را درباره طول عمر ابزارهای مختلف راهنمایی کنند. آن ها با توجه به سابقه کاری خود می توانند تا حد زیادی شما را در زمینه پیدا کردن بهترین ابزار راهنمایی کنند.

باید بتوانید به راحتی با ابزار مورد نظر کار کنید

یکی دیگر از فاکتورهایی که در زمان خرید ابزارهای مختلف باید در نظر داشته باشید این است که بتوانید به آسانی با آن ها کار کنید. برای رسیدن به این مقصود می توانید دو نکته را مورد توجه قرار دهید:

 • ابزار مورد نظر شما مطابق با ارگونومی درستی طراحی شده باشد
 • در انطباق با استانداردهای جهانی ساخته شده باشند

ابزار مورد نظر شما چند کار را می تواند با هم انجام دهد

چندکاره بودن یک ابزار از جمله مواردی است که اگر محقق شود می تواند به صاحب خود تا حد زیادی کمک کند. اگرچه همیشه همه ابزارها چندکاره نیستند، اما گاهی می توان با مراجعه به برخی از فروشگاه های تجهیزات ساختمانی شهر شیراز نمونه های کاربردی را پیدا کرد که چندین کار را به صورت همزمان انجام دهند.

بهتر است ابزاری بخرید که به راحتی قابل حمل و نقل باشد

ابزارها را فقط در خانه خود به کار نمی بریم. ممکن است شما بخواهید ابزار مورد نظر را در جای دیگری به جز خانه خودتان به کار ببرید. حتی در زمانی که می خواهید از ابزارها در خانه خود استفاده کنید متوجه می شوید که یک ابزار سنگین تا چه حد می تواند در زمان حمل و نقل شما را اذیت کند. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید که ابزاری  که می خرید را بتوان به راحتی در نقاط مختلف خانه جابه جا کرد.

تا اینجا نکاتی درباره خرید ابزارهای مختلف در بازار به شما ارائه دادیم. در ادامه شما را برندهای ابزار معروفی که در ایران مشتری های پر و پاقرصی دارند آشنا می کنیم.

معرفی بهترین برند ابزار در ایران

بهترین برندهای ابزار در ایران

بهترین برندهایی ایرانی ابزار را در ادامه به شما معرفی می کنیم.

برند ابزار آلات رونیکس

بهترین برندهای ابزار در ایران

یکی از مهم ترین و معروف ترین برندهای صاحب نام ابزارآلات در کشور برند رونیکس است. از جمله مواردی که سبب شده تا این برند بتواند جای خود را در میان مشتریان ایرانی و خارجی باز کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید طیف گسترده ای از ابزارهای کاربردی
 • ارائه محصولات با کیفیت
 • قیمت مناسب برای مشتریان

به این ترتیب رونیکس که از بهترین برندهای ابزار در ایران به شمار می آید تا به حال توانسته است بیش از 500 تولیدکننده خرد  و کلان در بیش از یازده کشور جهان داشته باشد.

اگر تمایل به خرید ابزارهای این برند دارید می توانید به راحتی به نمایندگی های فروش ابزارآلات رونیکس در شهر شیراز مراجعه کنید.

برند دی سی ای (DCA)

برند ابزار معروف دی سی ای که از اوایل دهه 80 شمسی کار خود را در ایران آغاز کرد، زیر مجموعه ای از برند معروف دی سی ای واقع در کشور چین است که که کار تولید ابزارهای برقی در مقیاس بزرگ را بر عهده دارند.

عواملی که سبب می شود تا برند دی سی ای تا این حد در میان مردم محبوب باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به کار گیری نیروی انسانی متخصص و کاربلد ( از آن جمله می توان به مهندسان ارشد حرفه ای، مدیران ارشد و کادر فنی متخصص اشاره کرد)
 • تست ابزارهای ساخته شده در فواصل زمانی مشخص تا ابزارهایی با کیفیت تضمینی به دست مشتری داده شود
 • استفاده از تعداد زیادی نیروی انسانی تا علاوه بر کیفیت کمیت کار هم مد نظر قرار داده شود

برند ابزار توسن

از شناخته شده ترین برندهای ابزار در ایران که مشتری های ثابت قدم خود را دارد می توان به مارک توسن اشاره کرد. شما می توانید ابزارهای ساخت این برند را در بسیاری از ابزارفروشی های شهر خود مشاهده کنید.

برند توسن که بیش از 40 دهه از فعالیت آن می گذرد بنا به دلایل زیر تا حد زیادی در میان مردم شهرت یافته است.

 • محصولات توسن مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند
 • برند توسن با استفاده از نیروی انسانی کاربلد سعی در تولید ابزارهایی دارد که برای مردم کاربردی و استفاده از آن ها راحت باشد

برند ابزار آروا

بهترین برندهای ابزار در ایران

آروا از جمله برندهای معروفی است که در زمینه تولید ابزارهای مختلف فعالیت می کند. این برند که بیش از 3 دهه در حوزه تولید ابزارهای متنوع و کاربردی فعالیت دارد به شما کمک می کند تا محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

نکته ای که در مورد برند آروا وجود دارد این است که غالب محصولات این برند در بیرون از کشور ما تولید می شوند و سپس برای مونتاژ به داخل ایران فرستاده می شوند.

از جمله ویژگی های این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابزارهای با کیفیتی تولید می کند
 • شما می توانید پس از خرید ابزارها هم از خدمات این شرکت ها استفاده کنید
 • کالاهای خود را با قیمت مناسبی به  افراد ارائه می دهند

اگر می خواهید ابزارهای این برند را تهیه کنید می توانید به فروشگاه های ابزارآلات آروا در شهر شیراز مراجعه کنید.

برند ابزار اریکسون

بهترین برندهای ابزار در ایران

شاید نام ابزار اریکسون را زیاد نشنیده باشید، حق هم دارید چون این ابزار به اندازه ی دیگر ابزارهایی که بررسی کردیم سابقه ی فعالیت در زمینه تولید ابزارهای مختلف را ندارد.

از عواملی که سبب شدند تا علیرغم حضور کوتاه مدت این برند در بازار بتواند خودی میان دیگر رقبا نشان دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید محصولات با کیفیت
 • عرضه محصولات کاربردی با قیمت مناسب به مصرف کننده
 • بازاریابی های مختلفی را هم در زمان های مختلف انجام می دهند
 • تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت به افراد مختلف

برند ابزار هیوندای

برخلاف برند قبلی، احتمالا نام برند هیوندای را فراوان شنیده اید. احتمالا می دانید که هیوندای در زمینه ساخت اتومبیل بسیار فعال است. اما زمینه های دیگری هم وجود دارند که برند هیوندای در آن ها حرفی برای گفتن دارد.

به هر ترتیب ابزارهایی که برند هیوندای تولید می کند می توانند به عنوان گزینه ای مناسب برای کاربردهای مختلف و مورد نیاز شما باشند.

برند هونیتون

برند هونیتون متعلق به کشور تایوان است که در حوزه تولید و عرضه گونه های متعدد جعبه و ابزار دستی است. ویژگی هایی که این برند را از سایر رقبا متمایز می کند را می توان در زیر نام برد:

 • دارا بودن پتنت های جهانی در ایالات متحده و دیگر کشورها
 • استفاده از آلیاژهای با کیفیت مثل وانادیوم، کروم، تنگستن و مولیبدن
 • انطباق محصولات ساخته شده با استانداردهای DIN کشور آلمان
 • سایز بندی بر اساس متریک های 6PT و متریک 12PT

برند ابزار هنس

برند هنس هم یکی از برندهایی است که متعلق به کشور تایوان است. شما می توانید به تجربه 50 ساله ی این برند اعتماد کنید و ابزارهایی را که نیاز دارید از این برند تهیه کنید.

عواملی که می توانند شما را ترغیب کنند تا از ابزارهای برند هنس خریداری کنید در ادامه بیان می شوند:

 • برند هنس از دهه 80 شمسی توانست گواهینامه ISO 9001 را از آن خود کند و محصولات خود را مطابق با استانداردهای آلمانی تولید کند
 • همه محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند عملکردی حرفه ای دارند و می توان آن ها  را برای برآوردن کردن نیاز مشتری به فروش رساند
 • ابزارهایی که تحت برند هنس ساخته می شوند دارای گارانتی هستند. می توانید برای اطلاع از نوع گارانتی و  مدت زمان آن به فروشگاه های ابزار هنس در شهر خودتان مراجعه کنید
 • ابزارهایی که شرکت هنس تولید می کند را می توان به راحتی برای بسیاری از صنایع مختلف به کار برد

تا به حال به ابزارهایی پرداختیم که در ایران به صورت گسترده به فروش می رسند. شما می توانید در ادامه به بررسی ابزارهایی بپردازید که اگرچه ممکن است در ایران هم به فروش برسند اما شهرت جهانی آن ها عاملی بوده تا نامشان را در مقاله بیاوریم.

برندهای معروف ابزار جهان

بهترین برندهای ابزار در ایران

در ادامه برندهای معروف ابزار که به طور گسترده در سراسر جهان مشتری دارند را به شما معرفی می کنیم.

برند بوش (BOSCH)

شرکت بوش از اواخر قرن نوزدهم میلادی و در کشور آلمان مشغول فعالیت بوده است. این شرکت از همان زمان توانسته بود در میان کسانی که مشتریان ابزارهای مختلف هستند برای خود محبوبیتی دست و پا کند.

در حال حاضر علاوه بر ابزارهای مختلفی که شرکت بوش تولید می کند می توان آن را یکی از سردمداران حوزه لوازم خانگی نام برد که در حوزه نام برده هم با موفقیت رقبا را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارد.

برند AEG

برند آ ای جی از دیگر بزرگان حوزه تولید لوازم و ابزار برقی است که در آخرین سال های قرن نوزدهم میلادی کار خود را از کشور آلمان آغاز کرد.

این برند پیش از اینکه ابزارهای برقی تولید کند وسایلی مثل لامپ و ژنراتور تولید می کرد.

برند ابزار متابو

متابو یکی از شناخته شده ترین مواردی است که می تواند به شما برای تهیه یک ابزار برقی مناسب راهکارهای خوبی ارائه دهد. این برند که بیش از 4 دهه در حال فعالیت در حوزه تولید ابزارهای برقی فعال است در کشورهایی مثل آمریکا، چین و استرالیا نمایندگی دارد.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت شیراز کناف به بررسی تعدادی از بهترین برندهای معروف ابزار در ایران و جهان پرداختیم. شما می توانید برای تهیه برندهای نام برده شده به فروشگاه ها و نمایندگی های رسمی این ابزارها در ایران مراجعه کنید.

در صورتی که شما در زمینه خرید ابزار از برندهای مختلف تجربه کاربردی و مفیدی دارید که می تواند برای ما و سایر همراهانمان مثمر ثمر واقع شود، می توانید آن ها را در بخش کامنت ها بیان کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *