نمایندگی کلید و پریز دلند در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

کلید و پریز یکی از المان هایی است که می تواند به دکواسیون خانه شما روح ببخشد. شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف در سال 1361 تأسیس شد اگر به دنبال نمایندگی های فعال کلید و پریز دلند در شیراز هستید به جدول زیر مراجعه کنید.

لیست نمایندگی های کلید و پریز دلند در شیراز

نام فروشگاه آدرس شماره تماس
نمایندگی موثر شیراز، خیابان قانی شمالی، مقابل پاساژ جاوید، کالای برق مهدی 07137366156
آقای مقامی فارس، آباده، جزمودق، میدان آزادی، بلوار شهید رجایی 07144360502

بهترین نمایندگی کلید و پریز دلند در شیراز کجاست؟

برند دلند به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید کلید و پریز است که استانداردهای تولید را به خوبی رعایت کرده است.در دهه اول تأسیس این شرکت رشد کمی و کیفی با توجه به جنگ تحمیلی ایران و عراق با همت مدیریت و کارکنان آن به گونه ای بود که توانست به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری موفق به دریافت لوح تقدیر و نشان طلایی استاندارد ایران در سالهای 66، 67، 68، 69 گردد. در جدول بالا نمایندگی های رسمی برند دلند به همراه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.

فروش کلید و پریز دلند

دلند الکتریک یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید کلید و پریز می باشد. شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف در سال 1361 تأسیس شد.

در نمایندگی کلید و پریز دلند میتوانید به راحتی انواع مدل های کلید و پریز را مشاهده کرده و بهترین مدل و بهترین طرح را انتخاب نمایید. اگر برای خرید کلید پریز دلند مراجعه کنید نه تنها از اصل بودن کالا مطمئن می شوید بلکه از خدمات پس از فروش این برند نیز به راحتی میتوانید استفاده کنید.

لیست قیمت کلید و پریز دلند

کلید و پریز دلند با کیفیت و استاندارهای بین المللی تولید شده است. در نمایندگی کلید و پریز دلند در شیراز میتوانید تنوع محصولات را به راحتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. قیمت کلید و پریز دلند بسته به نوسانات بازار میتواند متفاوت باشد.

قیمت برخی از انواع کلید و پریز دلند در شیراز به شرح زیر است:

  • مدل ساده کلید و پریز دلند: 20,000 تا 50,000 تومان
  • مدل معمولی کلید و پریز دلند: 50,000 تا 100,000 تومان
  • مدل لوکس کلید و پریز دلند: 100,000 تومان به بالا

عوامل موثر بر قیمت کلید و پریز دلند در زیر آمده است:

مدل: قیمت مدل ‌های مختلف کلید و پریز دلند با توجه به امکانات، جنس بدنه، نوع مکانیزم و … متفاوت است. به طور کلی، مدل ‌های ساده و معمولی قیمت ‌های پایین ‌تری نسبت به مدل ‌های لوکس و مدرن دارند.

فروشگاه: قیمت کلید و پریز دلند در فروشگاه ‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنم برای یافتن بهترین قیمت، به چند فروشگاه مراجعه کنید و قیمت ‌ها را مقایسه کنید.

خرید آنلاین یا حضوری: به طور کلی، قیمت کلید و پریز دلند در فروشگاه ‌های آنلاین کمی پایین ‌تر از قیمت ‌های فروشگاه ‌های حضوری است.

محصولات برند دلند

برند دلند در زمینه تولید کلید و پریز فعالیت دارد. از جمله محصولات اصلی برند دلند در شیراز میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • انواع کلید و پریز دلند
  • انواع دو شاخه های دلند

ممکن است به دنبال فروشگاه های کالای برق در شیراز باشید، جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک درج شده مراجعه نمایید.

جمع بندی کلید و پریز دلند در شیراز

در این لیست از شیراز کناف به شما کمک کردیم تا بتوانید تعدادی نمایندگی کلید و پریز دلند در شیراز را پیدا کنید. شما می توانید با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید و استعلام قیمت کلید و پریز دلند در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری